Video Blog Firma Jest Kobietą

Zyskowny, przewidywalny i stabilny finansowo biznes!
Sporo już wiesz o zamożnym segmencie z poprzednich video. Być może w głowie kiełkują już pomysły na produkty i usługi dla niego a to oznacza, że przed Tobą stoi wyzwanie wyceny tychże produktów i usług.  No to przejdźmy do tematu cen 🙂

Zacznijmy od nagrania o 3 najczęściej popełnianych błędach lub tzw. strategiach wyceny, które ciągną firmę na dno!
Z poprzedniego nagrania dowiedziałaś się o tym gdzie szukać zamożnych klientów.
Czas zatem pociągnąć temat. Porozmawiajmy o tym, co przyciąga takiego klienta. Co sprawia, że się nami zaczyna interesować a co go zniechęca i na ile Wam to odpowiada, by dodać lub modyfikować swoją komunikację a może nawet i produkty/usługi.
Z nagrania o trendach 2022 wiesz, że ważną rolę w strategiach biznesowych będzie odgrywać zamożny segment klienta.
Zatem z tego nagrania dowiesz się jak ja zaczynałam szukać dobrze płacących klientów. Dodatkowo dzielę się w nim od czego warto zacząć.
Często słyszę, że oni chyba w innej galaktyce są, lub w czarnej dziurze ich szukać trzeba ?.

 

Spokojnie nie jest aż tak źle, a nawet powiedziałabym, że ich odnajdywanie jest proste. Trzeba tylko zmienić schematy myślenia ?
Tak więc jeśli jesteś zainteresowana targetowaniem takiego segmentu klienta zapraszam do odsłuchania nagrania 🙂
Uwaga – rozróżnijmy – na tym nagraniu będzie o tym gdzie są Ci super klienci i jak zacząć ich szukać, natomiast jak ich przekuć na klientów to inna bajka.
Niecały rok temu prowadziłam liva, na którym opowiadałam, w jakim kierunku pójdzie rynek w/g mnie w 2021 roku. Objaśniałam też, jak w związku z tym warto przekształcić strategię biznesową, na co zwrócić szczególną uwagę jeśli chodzi o kanały sprzedaży, segmenty klienta czy rozwój produktów. I cóż mogę powiedzieć – spełniło się – no wróżką jestem ?.
Pomyślałam więc, że warto podzielić się z Tobą na co ja będę zwracać uwagę prowadząc biznes w 2022. Przed wami nowy video blog od firma jest kobietą ?. Przyjrzymy się,  jakie strategie prowadzenie biznesu będą według mnie najefektywniejsze jeśli chodzi o biznesy typowo produktowe, typowo usługowe i typowo eksperckie.

Update


To czego nie przewidziałam to wybuch wojny na Ukrainie. To jednak sprawia, że rzeczy o których mówię w nagraniu, są jeszcze bardziej aktualne.