Co powiedzieli klienci?

REKOMENDACJE

Zarezerwuj termin spotkania

Umów się ze mną na konsultację, bym mogła i Tobie pomóc zbudować

silny, stabilny, przewidywalny i zyskowny biznes

Gdy spotkałam się z Anią w zeszłym roku, byłam sfrustrowana, zestresowana, zmęczona, przytłoczona i nieszczęśliwa. Wpadłam w sidła zastawione przez mój własny umysł. Ania zaakceptowała wszystkie moje emocje, wysłuchała mnie a potem kopnęła i zmotywowała. Powiedziała też: „Potrzebujesz nowej strategii, aby wznieść twój biznes na wyższy 7 cyfrowy poziom”. I to był początek procesu. Omówiłyśmy wszystkie aspekty biznesu, co robić, kiedy robić i jak robić. Każda moja obiekcja była obracana w popiół przez kolejny pomysł Ani. Potrzebowałam roku, by zaadoptować biznes całkowicie do wszystkich zmian, sprawdzić nową strategię i zmienić moje nastawienie. Teraz czuję się gotowa do osiągania moich celów. Ale to co rozpoczęłyśmy robić w zeszłym roku dodało mi biznesowych skrzydeł. Ania przygotowała dla mnie specjalne ćwiczenia, by odbudować moją motywacje, pewność siebie i power biznesowy, czego definitywnie potrzebowałam. Jeśli chcesz zmienić swój biznes, czujesz, że utknęłaś gdzieś z pomysłami biznesowymi, nie wiesz co zmienić, a twoje marzenia oddalają się od Ciebie, zacznij współpracę z Anią!

Agnieszka Zielińska

https://skinwisdom.pl/

Współpraca okazała się być ogromnie owocna dla naszej firmy i fantastyczna, jak i sama Ania:) Z wielką przyjemnością czekaliśmy na kolejną godzinę z Ania:) Przekazana w trakcie współpracy wiedza okazała się niezbędna do tego, aby nasza firma mogła się rozwijać. Nie mieliśmy problemów z pozyskiwaniem klienta i jego obsługą ale ważne było dla nas zdobycie dodatkowych umiejętności jak: tworzenie planów finansowych i umiejętność wykorzystywania go do zarządzania firmą. Dodatkowo Ania pomogła mam uporządkować formę prawną firmy. Wspólne audyty i wnioski z nich otworzyły możliwość podniesienie cen przez co zwiększył się nam przychód. Po współpracy z Ania firma stała się dla nas przejrzysta, co najważniejsze odzyskaliśmy nad nią kontrolę finansową. Posiadamy umiejetność prognozowania wydatków. Wkrótce czeka nas potężna inwestycja ale nie jest nam straszna bo mamy plan finansowy:) Polecamy absolutnie każdemu, kto czuje ze stracił kontrolę nad swoją firmą jak i temu kto chce się rozwijać dalej:)

Katarzyna Gonda

Lavabo Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

Aniu, dziękuję Tobie za współpracę. Mimo sceptycznego początkowo nastawienia, postanowiłam spróbować i uważam, że warto. Każde kolejne spotkanie „otwierało” mi oczy i wskazywało nowy kierunek. Nie były to nowe rzeczy, jednak liczbowe ujęcie i uporządkowanie danych dało mi nową perspektywę. Przygotowane podczas spotkań „narzędzia” ujmujące specyficzne dla mojego biznesu dane są dla mnie obecnie dużą pomocą. Dziękuję za Twoje wskazówki, „konkret” i trzeźwe spojrzenie osoby z zewnątrz. Wierzę, że wartość wyniesiona z naszej współpracy pomoże dotrzeć mi do celu.

Dorota Geszke

www.sureko.pl

Ann is a pleasure to work with.

She is very knowledgeable, expert in her field. Her solution-oriented mindset and positive attitude give plenty to work with and encourage to take action in the right direction.

Our company went through a significant transformation following her advice. We implemented strategy and procedures pointed by Ann. As a result, our company grew and gained a new, broader perspective. Thank you, Ann 🙂

OverLap Studio

www.overlap.studio

Główne korzyści jakie osiągnęłam w związku ze współpracą z Ania:

1. W trzy miesiące zdobyłam wiedzę, do której dotarcie zajęłoby mi znacznie dłużej. Treści zawarte w krótkich materiałach otrzymywanych w ramach współpracy są wyselekcjonowane w bardzo przemyślany i staranny sposób.

2. Miałam okazję zweryfikować swoje pomysły na biznes i jego rozwój z praktykami biznesu.

3. Zostałam zmobilizowana do zastanowienia się nad wieloma kwestiami fundamentalnymi, ale bez których nie da się prowadzić „na serio” biznesu.

4. Zobaczyłam, jakie błędy popełniam w dotychczasowej mojej działalności.

5. Poznałam konkretne narzędzia, które pomogły mi skuteczniej dotrzeć do Klienta. Efekty mile mnie zaskoczyły i to po zastosowaniu jedynie jednego z narzędzi. Jeszcze w ostatnim tygodniu trwania programu dało się zauważyć konkretne przełożenie na wzrost przychodów i ilość Klientów.

6. Ustaliłam dla siebie strategię biznesową na najbliższy rok i nie tylko.

7. Dostałam wiele inspiracji i motywacji do działania.

A więc, jak moje wrażenia?

Mentoring z Anią jest dla osób ambitnych. Ma mocno interaktywny charakter, co jest jego niezwykłą zaletą. Przez trzy miesiące dostawałam materiały pisemne, audio, video. Miałam możliwość korzystania z niezwykle rozmów Anią Kupisz. 
Nie jest to czyste teoretyzowanie, ale praktyka i działanie. Wymaga od uczestnika niemałego zaangażowania czasu i wysiłku, ale im większe to zaangażowanie tym większe efekty i korzyści.
W tym momencie, aż boję się pomyśleć, jak wyglądałby mój biznes bez udziału w programie. Szczerze polecam!

Małgorzta Koczan Kancelaria Lex Optim

https://lexoptim.pl/

Z firmą Softway i Anią pierwszy raz zetknęłam się na konferencji

Firma Jest Kobietą dla kobiet biznesu w Gdańsku.

Już w jej trakcie wiedziałam, że mam do czynienia z profesjonalistami. Nie było to kolejne spotkanie/pogadanka, ale seminarium/wykład z konkretną wiedzę na temat realnie działającej firmy. Potencjalne możliwości, zagrożenia, mity i fakty.

Byłam akurat właśnie w takim momencie działania mojej firmy, że potrzebny był mi plan na dalszy rozwój. Z wykształcenia jest ekonomistką, więc duża część informacji mi przekazanych teoretycznie nie była mi obca. Teoria ma wówczas wartość, kiedy można ją zastosować na „żywym organizmie” w tym wypadku firmie. Ania tę właśnie umiejętność popartą wiedzą ma.

A zatem, jak oceniam współpracę?

To były intensywne 4 miesiące. W ich trakcie najmilej wspominam seminaria on-line z Anią, burze mózgów, po których dosłownie głowa była pełna nowych pomysłów do działania. Część z nich wprowadziłam w życie bardzo szybko, a na rezultaty nie musiałam długo czekać. Dzięki Ani zrozumiałam, że nie ma granic. W mojej ocenie najlepszym wyznacznikiem jak wartościowe dla mnie było spotkanie i praca z Anią jest to, że wciąż brzmią mi w głowie jej słowa i rady: dokąd podążać i jaką drogę wybrać by dalej rozwijać moją firmę.

Dorota Wollenszleger

Prezes spółki All4Her działającej w sieci Kobieta i Rozwód na terenie Trójmiasta