Witam Cię serdecznie na mojej stronie zapisu na mój bezpłatny 3 miesięczny program „Kurs na Biznes”!

Nazywam się Anna Kupisz i od 8 lat prowadzę inicjatywę „Firma Jest Kobietą”, wspierając przedsiębiorcze Polki z całego świata w budowaniu stabilnych, zyskownych i przewidywalnych biznesów!

Obejrzyj video o tym jak działa program

Kim Jestem?

Nazywam się Ania Kupisz. Jestem właścicielką biznesową, Biznesowym Mentorem, strategiem, psychologiem i ekonomistą. Od 2011 roku pracuję z przedsiębiorczymi kobietami nad ich biznesami łącząc moje wykształcenie ekonomiczne, psychologiczne oraz doświadczenie z prowadzenia biznesów z różnych branż.

W 2015 roku powołałam do życia Inicjatywę „Firma Jest Kobieta”, w ramach której dzielę się wiedzą i doświadczeniem biznesowym, jakie uważam za niezbędne do osiągnięcia sukcesu na rynku.

Często idę pod prąd niezgodnie z tym, co rynek właśnie krzyczy, szczególnie jeśli jest to niezgodne z moją intuicją, logiką, zdrowym rozsądkiem i liczbami w biznesie!

Pewnie dlatego właśnie po to połączenie intuicji, rozsądku, odwagi do myślenia na dużą skalę ze spokojem i z liczbami, przeliczaniem cen oraz budowaniem zdrowych przepływów finansowych, przychodzą do mnie moje klientki.

Prywatnie jestem szczęśliwą Kobietą, która realizuje swoje marzenia dzięki pieniądzom ze swojego biznesu 🙂 Większą część roku spędzam w Kanadzie, w pięknej Kolumbii Brytyjskiej otoczona lasami, jeziorem i naturą, co od wielu lat było moim marzeniem. W 2019 roku rodzinnie podjęliśmy się największego dla nas wyzwania. Przeszliśmy na nauczanie domowe z moimi dwoma nastoletnimi synami i dziś realizujemy swój własny program nauczania zgodny z nami i tym co dla nas jest ważne.