Spotkanie na Szczycie Przedsiębiorczyń Firma jest Kobietą

Zyskowny, stabilny i przewidywalny Biznes - Bez stresu, lęku i wyniszczania siebie w 2023

2023 nie rysuje się w różowych barwach, ale nie musi oznaczać cięższej sytuacji dla Ciebie i twojego biznesu?

Nie ma co się oszukiwać, czy chować głowy w piasek, przed nami jeden z trudniejszych okresów dla ludzi (a więc naszych klientów) a co za tym idzie dla naszego biznesu. Niemniej historia pokazuje, że biznes, który dokonuje potrzebnych zmian i adaptuje się do sytuacji wychodzi z niej silniejszy, stabilniejszy i nie nazrzeka na brak zysków.

Jednocześnie, jeśli nie wiesz jakich zmian dokonać, szybko możesz polec a spirala kryzysu pociągnie Cię na dno jak wir w rzece. Pytanie czy będziesz potrafiła wypłynąć?

Z drugiej strony widzę, że dla olbrzymiej liczby firm przyszedł naturalny czas na wzrost a potem skalowanie – szkoda by było dać się zatrzymać kryzysowi.

I właśnie m.in dlatego organizuję I Spotkanie na Szczycie 😀

Od dawna zastanawiałam się jaki format byłby potrzebny, by móc naprawdę przygotować Cię i twój biznes do kolejnego roku. Powoli pomysł się rodził i przyszedł idealny czas na jego realizację.

To wydarzenie jest wydarzeniem bezpłatnym, ale niech Cię to nie zwiedzie, bo prawda jest taka, że jeśli naprawdę chcesz dokonać realnych zmian w biznesie, jakie to wydarzenie może Ci umożliwić, potrzebujesz się zaangażować i skoncentrować przez te 5 dni na sobie i swoim biznesie!

Zatem czytaj proszę dalej i sprawdź czy to „Spotkanie na Szczycie” jest dla Ciebie 😀

Ania

Znasz tą sytuację, w której:

– obroty w twojej firmie przebiły już (lub widzisz, że to już kwestia czasu, gdy za moment przebiją) 400 -500 tysięcy a może nawet i 1 mln?

Z jednej strony to czas świętowanie, ponieważ oznacza on, że wiesz już o co chodzi w biznesie. Biznes „spina się” na dużych liczbach i chcesz skalować biznes dalej. Jednak po drodze zauważyłaś, że:

– wraz ze wzrostem obrotów (przychodów), dochody zaczęły Ci spadać

– pieniądze pojawiają się na koncie firmowym i równie szybko znikają, a ty czasem potrzebujesz żonglować nimi by pokryć wszystkie koszty i wciąż jest ich „jakby” za mało

– czasem musisz dokonywać wyborów typu albo wypłacę sobie pieniądze albo przeznaczę je na np. marketing

– tracisz poczucie kontroli nad finansami, a biznes wydaje się być niestabilny (z jednej strony są klienci, jest sprzedaż ale pojawił się VAT, nowe koszty i trochę czujesz się jakbyś jechałą autem z coraz większą prędkością bez pewności czy hamulce zadziałają, gdy pojawi się zakręt

– no i w zasadzie to nie wiesz czy biorać pod uwagę inflację, kryzys na rynku, potencjalne nowe koszty i przy spodziewanej sprzedaży i cenach, będziesz zarabiać czy też dokładać do biznesu.

A dodatkowo, pojawia się lęk i niepewność ponieważ:

 – nigdy w rzeczywistości nie przeliczałaś dokładnie swojego biznesu

– budujesz lub zbudowałaś już zespół i zastanawiasz się, czy będzie Cię stać na jego utrzymanie

-nie masz wystarczającej poduszki finansowej

– i nigdy wcześniej nie połączyłaś strategi biznesowej z liczbami ani nie planowałaś finansowego rozwoju firmy.

A w głowie, czają się myśli, przekonania i programy, które potrafią zachwiać twoją wiarę w siebie, własne poczucie sprawczości i twoje doświadczenie i wyczucie biznesowe!

Jeśli znane są Ci te scenariusze, to chcę byś wiedziała, że:

Nawet mimo trudnej sytuacji rynkowej, z jaką mamy do czynienie, można budować i rozwijać biznes bez lęku i stresu, ale z odwagą i pewnością siebie! Można prowadzić biznes, w którym:

-Zamiast nerwów  i lęku związanego z np. z brakiem pieniędzy na koncie na pokrycie wynagrodzeń, czy innych kosztów jest SPOKÓJ I PEWNOŚĆ

– Zamiast żonglowania pieniędzmi, realizowany jest plan finansowy oparty na rzeczywistych liczbach dający stabilność i przewidywalność biznesu.

– problemy z tzw. „drożyzną” po prostu Ciebie nie dotyczą.

Jesteś spokojna jak ten przysłowiowy

„Kwiat Lotosu na spokojnej tafli jeziora” 🙂

Brzmi jak bajka prawda? Tylko dlaczego gdzie nie spojrzysz tak się nie dzieje?

Cóż, przywykliśmy do myślenia, w którym świetne wyniki sprzedażowe załatwią nam każdy problem i zapewnią sukces na rynku. Prawda jest jednak taka, że zbyt często zapominamy o liczbach i budujemy strategie biznesowe oderwane od rzeczywistości. Często tłumaczymy się mówiąc: ja się na tym nie znam, wystarczy, że spina mi się biznes mniej więcej, nie mam czasu na liczby. Smutne jest to, że w rzeczywistości nie potrafimy nie tyle co policzyć, ale skorzystać z magii liczb, która określa nie tylko co możesz sprzedawać (a co trzeba póki co odłożyć na półkę), do kogo potrzebujesz sprzedawać i w jakich cenach, ale również pomaga w zaplanowaniu działań sprzedażowych, pokazuje, kiedy i ile zainwestować, by nie stracić płynności, a kiedy poczekać.

Pamiętaj „Intuicja pięknie określa kierunek w jakim zmierzasz, ale to liczby pokażą Ci dokładny kurs, jakim masz płynąć, by się nie rozbić o skały”

 Dlatego jeśli chcesz przygotować strategicznie i finansowo rozwój twojego biznesu na 2023 rok, to serdecznie zapraszam Cię na to wydarzenie.

Ten Spotkanie to 5 dniowe wydarzenie, na którym:

1.  Sytuacja na rynku w 2023 i jak się do niej przygotować!

Dowiesz się, co się będzie działo na rynku polskim i międzynarodowy. Co więcej, pokażę jak ta sytuacja i trendy będą miały przełożenie na nasze biznesy i koniec końców, co trzeba zrobić w strategii, by wykorzystać nadarzające się szanse i ominąć zagrożenia.

2. Liczby, finanse w połączeniu z Marketingiem i Sprzedażą

Zobaczysz nie tylko jak zrobić wyliczenia i zaplanować, finansowy rozwój firmy, ale też jak połączyć tą część ze strategią produktową, cenową, marketingową i sprzedażową, tak by biznes był zyskowny, stabilny i przewidywalny mimo spodziewanego kryzysu jaki jest przed nami.

3. Przekonania i blokujące programy – czytaj MINDSET

Weźmiesz udział w warsztacie, na którym nie „wykładowo”, ale warsztatowo zaczniesz, przełamywać blokujące się myśli.

4. Mindset & Strategy & Finance Hot Seat

Weźmiesz udział grupowym mentoringu prowadzonym przeze mnie, na którym będziesz mogła podzielić się swoim biznesowym wyzwaniem/problemem/trudnością z zakresu przekonań, strategii biznesowej czy finanswów, byśmy wspólnie mogły problem rozwiązać i przygotować Cię do jego wdrożenia

5. Networking

Weźmiesz udział w networkingu, na którym w rotujących kilku osobowych pokojach konferencyjnych będziesz mogła poznać partnerów biznesowych gotowych wpierać Cię w pozyskiwaniu klientów i rozwoju firmy.

Ciąg dalszy szczegółów organizacyjnych

Jak widzisz to wydarzenie to połączenie formy wykładowej z warsztatową. Nie będzie tu wywiadów, ponieważ celem tego „spotkania na szczycie” jest nie samo zainspirowanie Cię i podzielenie się wiedzą, ale również wyposażenie Cię w narzędzia i możliwość dokonywania zmian lub zbudowania nowej strategii biznesowej na 2023. Moim celem jest to, byś po tych 5 dniach wiedziała na co warto postawić w twoim biznesie, co odpuścić, oraz jak od strony produktowej, finansowej, marketingowej i sprzedażowej przygotować na dość trudny rok, jaki jest przed nami!

Zatem w trakcie tego tygodnia otrzymasz:

– dostęp do 4 merytorycznych wykładów

– możliwość wzięcia udziału w warsztacie pomagającym w pracy nad przekonaniami będącymi źródłem lęku, stresu i niepewności

– możliwość wzięcia udziału w „Mindset, Finansce and Strategy hot seat”, który jest formą grupowego mentoringu, podczas którego adresuję wyzwania i problemy biznesowe uczestników

– możliwość pozyskania wartościowych kontaktów dla twojego biznesu na networkingu.

 

Nagrania wykładów i warsztatów bedą dostępne do niedzieli do końca dnia.

 

Co warto byś jeszcze wiedziała

Uprzedzając pytania, tak w trakcie wydarzenia będziesz mogła zapisać się na biznesową konsultację ze mną jeśli poczujesz, że potrzebujesz po nim spotkania 1:1 .

Pamiętaj tylko, że jest ona przeznaczona dla tych kobiet biznesu, które są zdecydowane iść w swoim rozwoju i rozwoju swojej firmy znacznie dalej i mają gotowość wdrożenia czasem niewygodnych zaleceń, ale mających na celu Ci pomóc w budowaniu firmy.