Dołączając wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości e-mail z informacjami o nowościach, promocjach i usługach Softway LTD na zasadach opisanych w polityce prywatności.

Zapraszam Cię na II Spotkanie na Szczycie Firma Jest Kobietą

„Kobieta Przedsiębiorcza za sterami Biznesu i własnego życia”

Szczególnie jeśli jesteś zainteresowana

➡️ budowaniem siebie i swojego biznesu pod moimi skrzydłami

➡️ jesteś lub czujesz się jak byś była wciąż na początku swojej drogi biznesowej

to potraktuj ten Summit jako wstęp do transformacji siebie i swojego biznesu pod moim okiem.

Co się wydarzyło, że po tylu latach ponownie otworzyłam się nie tylko na przygotowanie summit-u dla i możliwość współpracy z kobietami, które jeszcze nie osiągnęły silnych 6 czy 7 cyfrowych obrotów?

Jeśli oglądałaś warsztat „Moc Intencji w biznesie w 2023” z początku stycznia, to wiesz, że pod koniec warszatu w odpowiedzi na pytanie Gosi Górnej, co mi się pokazało podczas ćwiczenia jakie nam zaserwowała, zaczęłam się śmiać w głos, ponieważ mocno poczułam potrzebę pracy z kobietami na początku drogi biznesowej. Gdy powiedziałam to Gosi, odparła: – Czyż to nie oczywiste? Jak kobiety mają budować 6 i 7 cyfrowe biznesu, gdy nie mają od początku struktury i biznesu przygotowanego na przyjęcie takich pieniędzy?

To podsumowanie, było strzałem w 10!

W ostatnich latach bardzo skupiłam się na kobietach z biznesami o wysokich obrotach, ale mających jednocześnie problemy z zyskiem, przepływem finansowym, czasem wpadającymi przez to w zadłużenia, wypalenie, totalne zniechęcenie i zmęczenie.

I co tam robię?

Wprowadzam brakującą strukturę!

Pracując często z kolosami na glinianych nogach, moja praca polega na zastąpieniu ich porządnymi fundamentami (o których zazwyczaj nikt wcześniej właścicielkom nie powiedział), by biznes mógł osiąść, dać poczucie bezpieczeństwa (zamiast je odbierać), zyski dla firmy i rosnąć dalej.

A CO BY BYŁO GDYBYŚ OD POCZĄTKU MIAŁA TĄ STRUKTURĘ?

Czyli gdybyś miała od początku osadzenie siebie w spokoju, pełne zrozumienie swoich liczb, wyliczone ceny na ich podstawie oraz zbudowaną na nich strategie biznesową i to wzrastające poczucie obfitości?

Zatem postanowiłam nie czekać aż dojdziesz do poziomu 0.5 mln, 800 tysięcy czy powyżej 1 mln obrotów, by wprowadzać strukturę w twoim biznesie!

Gdy pomyślę ile można by zaoszczędzić stresu, lęku, nerwów, niepokoju a ile więcej zyskać spokoju i radości to aż się prosi o ten summit i program, który to umożliwi!

Podsumowując

⚜️ Jeśli jeszcze nie generujesz wysokich 6 czy 7 cyfrowych obrotów,

⚜️ Jeśli dopiero zaczynasz,

PRZYJDŹ – to wydarzenie jest szczególnie dla Ciebie.

⚜️Jeśli zaś odnosisz już sukcesu w sprzedaży i cieszysz się łądnymi obrotami jednak sam biznes od środka zachowuje się tak kolejka na rollercoaster-ze,

To zapraszam – w końcu trzeba go uspokoić i wprowadzić odpowiednią strukturę a Tobie dać wytchnąć 🙂

Ciąg dalszy szczegółów organizacyjnych

W ramach II Spotkania na Szczycie Firma jest Kobietą odbędzie się:

⚜️ 6 Seminariów Warsztatowych na żywo na Zoom

⚜️ Sesja Grupowego mentoringu (Tu będą obowiązywać zapisy poprzez rejestrację na zoom)

⚜️Sesja Networkingowa

Wystartujemy w poniedziałek 20.02.2023 a skończymy 27.02.2023 w poniedziałek.

Wszystkie seminaria warsztatowe będą odbywać się od poniedziałku do piątku w godzinach:

16:00 – 17:00 czasu polskiego

DODATKOWO:

⚜️ 22.02.2023 w środę o godzinie 17:30 odbędzie się Sesja mentoringu grupowego

⚜️ 24.02.2023 w piątek o godzinie 18:00 odbędzie się Sesja Networkingowa

⚜️ Bonusowe 6 Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 27.02.2023 również o godzinie 16:00 czasu polskiego

UWAGA – WAŻNA INFORMACJA JEŚLI NIE MOŻESZ BYĆ NA ŻYWO

Nagranie każdego z seminariów będą udostępnione i  będziesz mogła obejrzeć je przez cały kolejny dzień (24 godziny).

Po tym czasie zostaną zdjęte, niemniej  będziesz mogła wykupić do nich dostęp.

Opinie kilku uczestniczek z ostatniego

SPOTKANIA NA SZCZYCIE FIRMA JEST KOBIETĄ

Aniu chciałabym Ci bardzo podziękować z zorganizowanie „Spotkania na szczycie”. Biorę w nim udział pomimo, że jestem dopiero na początku budowania swojego biznesu. Chętnie jednak poznam kobiety, które już prowadzą swój biznes i wyzwania z którymi się zmagają. Przede wszystkim słucham Twoich rad aby od samego początku budować biznes, który zarabia 🙂 Ostatnie 3 lata spędziłam w podróży i teraz skupiam się na stworzeniu biznesu online tak abym mogła pracować z dowolnego miejsca na świecie 🙂

Chciałabym Ci bardzo serdecznie podziękować za ten wspólny czas, za prze – ogrom wiedzy, klarowności i dostępności tego czym się dzielisz. Sposób w jaki przekazujesz wiedzę po raz pierwszy sprawia, że biznes zaczyna być ekscytująca przygodą, a nie gwoździem do trumny z napisem „Ale nie ogarniam, to chyba nie dla mnie”.

Dziękuję, że z Tobą powoli rozwijam swoje skrzydła.

Jestem niezmiernie wdzięczna za ogrom konkretnej wiedzy, którą się dzielisz!

Ja (jeszcze;)) nie posiadam swojej działalności, ale w dużej mierze dzięki Tobie wzbiera się we mnie odwaga, by pójść własną ścieżką. Dziękuję Ci też, że dzieląc się swoją wiedzą dajesz przykład innym: kobietą (i sądzę, że także mężczyzną;)) że wspierając siebie nawzajem możemy osiągnąć znacznie więcej, aniżeli kiedy działamy w pojedynkę. Wtedy dopiero rodzi się prawdziwa moc!:))

” Żałuję, że nie mogłam na żywo uczestniczyć w „Spotkaniach na szczycie…”. Odsłuchałam jednak wszystkie nagrania, które dały mi ogromną wartość. Już widzę, jakie błędy popełniam. Szczególnie przydatny był dla mnie webinar dotyczący wyceniania swoich usług i produktów – oczywiście nagminnie zaniżam swoje ceny, a dzięki Twoim materiałom już wiem, z czego to wynika i jakie to niesie konsekwencje dla mnie i klientów oraz ogólnie dla mojego biznesu.”

„Dziękuję Ci za przekazaną wiedzę i w ogóle za pokazanie takiego kawałka jak prowadzić biznes, które łączy i tą twardą ekonomię i pracę z przekonaniami i otwarcie się na możliwości i jest bardzo ugruntowane w tym co się dzieje na świecie. Bardzo to jest dla mnie inspirujące! I otworzyło mi oczy nieco szerzej 🙂

Mam wielką nadzieję, że w przyszłości i to wcale niedalekiej będę z Tobą pracować!

Dziękuję pięknie za Szczyt. Już od dawna jesteś moją inspiracją.”

Jeśli jeszcze nie wiesz kim jestem

Nazywam się Ania Kupisz. Jestem właścicielką biznesową, Biznesowym Mentorem, strategiem i psychologiem. Od 2011 roku pracuję z przedsiębiorczymi kobietami nad ich biznesami łącząc moje wykształcenie ekonomiczne, psychologiczne oraz doświadczenie z prowadzenia biznesów z różnych branż.

W 2015 roku powołałam do życia Inicjatywę „Firma Jest Kobieta”, w ramach której dzielę się wiedzą i doświadczeniem biznesowym, jakie uważam za niezbędne do osiągnięcia sukcesu na rynku ale NIE KOSZTEM SIEBIE I SWOJEJ RODZINY.

Często idę pod prąd nie zgodnie z tym, co rynek właśnie krzyczy do Ciebie, a co jest niezgodne z moją intuicją, logiką,  zdrowym rozsądkiem i liczbami w biznesie!

Pewnie dlatego właśnie po to połączenie intuicji, rozsądku, odwagi do myślenia na dużą skalę ze spokojem i z liczbami, przeliczaniem cen oraz budowaniem zdrowych przepływów finansowych, przychodzą do mnie moje klientki.

Przez ostatnie 3 lata mimo pandemii i lockdawn-ów, wprowadziłam ponad 20 przedsiębiorczych kobiet na dochody między 250.000 a 500.000 PLN rocznie minimalizując ich nakład pracy.

Od początku pandemii wprowadziłam 6 biznesów na 7 cyfrowe obroty i towarzyszące im godziwe wynagrodzenia dla ich właścicieli oraz 6 cyfrowe zyski. W 10 biznesach o silnych 6 cyfrowych obrotach uspokoiłam sytuację finansową, wprowadzając strukturę pozwalającą na generowanie większych przychodów, optymalizując płacone podatki i wprowadzając przewidywalność finansową do firmy. A w 3 firmach w ścisłej współpracy z ich właścicielkami opracowałyśmy plan restrukturyzacji oraz rozwoju finansowego pozwalający na wyjście ze spirali długów, w jakie biznes popadł a jaki pogłębiła pandemia.

A prywatnie jestem szczęśliwą Kobietą, która realizuje swoje marzenia dzięki pieniądzom ze swojego biznesu 🙂 Większą część roku spędzam w Kanadzie, w pięknej Kolumbii Brytyjskiej otoczona lasami, jeziorem i naturą co od wielu lat było moim marzeniem. W 2019 roku rodzinnie podjęliśmy się największego dla nas wyzwania. Przeszliśmy na nauczanie domowe z moimi dwoma nastoletnimi synami i dziś realizujemy swój własny program nauczania zgodny z nami. i tym co dla nas jest ważne.

A więcej o mnie i o tym co mówią o mnie klienci możesz poczytać stronie www.firmajestkobieta.com