Dołączając wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości e-mail z informacjami o nowościach, promocjach i usługach Softway LTD na zasadach opisanych w polityce prywatności.

Zapraszam Cię na Seminarium 

„Seminarium Stabilny, Zyskowny i Przewidywalny Biznes Online”

Szczególnie jeśli prowadzisz biznes on-linowy i 

➡️ jesteś lub czujesz się jak byś była wciąż na początku swojej drogi biznesowej

➡️ Jesteś już dość zaawansowana w biznesie, generujesz nawet ładne przychody/obroty niemniej nie jesteś w stanie wyjmować regularnie takich pieniędzy dla siebie, jakich byś chciała

Prowadzenie biznesu przypomina prowadzenie auta. Prowadząc auto nie możesz cały czas trzymać nogi na pedale gazu. Chcąc się rozpędzić, potrzebujesz wrzucać coraz wyższe biegi, ale żeby to zrobić najpierw musisz zdjąć nogę z gazu i wcisnąć sprzęgło. Odpowiednie wycenianie swoich produktów i usług onlinowych, stabilizacja finansowa biznesu, jego skalowanie oraz sprawianie, by na kolejnym biegu był przewidywalny byś miała nad nim kontrolę jest zdjęciem nogi z gazu i włączeniem sprzęgła zanim wrzucisz wyższy bieg.

Jeśli będziesz cały czas parła do przodu biznes zacznie zachowywać się jak auto, w którym przyśpieszasz zapominając o wrzuceniu wyższego biegu. Silnik wcześniej czy później zatrze się i przestanie działać. Dlatego zapraszam Cię na seminarium, który ma za zadanie pozwolić Ci wcisnąć sprzęgło i przygotować firmę od finansowej strony do kolejnego etapu rozwoju, tak byś mogła zbudować strategię nie oderwaną od finansów i twojego osobistego zapotrzebowania na gotówkę 🙂

Podczas seminarium dowiesz się:

Jak podejść do tematu własnego wynagrodzenia i jak je włączyć w cenę twoich on-linowych produktów/usług

Jak podejść do wyliczania ceny,

Jak wyliczyć cel finansowy tak, by biznes był w stanie pokryć koszty, zapłacić właścicielowi firmy wynagrodzenie i wygenerować zysk dla firmy ,

Jak ustala się minimalne ceny, poniżej których nie można już zejść,

Jak sprawdzać, czy cena powinna zostać podniesione i o ile,

Jak dostosowywać usługę/produkt on-line i rodzaj klienta do cen jakie twój biznes potrzebuje by funkcjonować na rynku 1

Podsumowując

⚜️ Jeśli jeszcze nie generujesz wysokich 6 czy 7 cyfrowych obrotów,

⚜️ Jeśli dopiero zaczynasz,

PRZYJDŹ – to wydarzenie jest szczególnie dla Ciebie.

⚜️Jeśli zaś odnosisz już sukcesu w sprzedaży i cieszysz się łądnymi obrotami jednak sam biznes od środka zachowuje się tak kolejka na rollercoaster-ze,

To zapraszam – w końcu trzeba go uspokoić i wprowadzić odpowiednią strukturę a Tobie dać wytchnąć 🙂

UWAGA – WAŻNA INFORMACJA JEŚLI NIE MOŻESZ BYĆ NA ŻYWO

Seminarium zostanie nagrane i będziesz mogła obejrzeć je przez cały kolejny dzień (24 godziny).

Po tym czasie zostanie zdjęte, niemniej  będziesz mogła wykupić do niego dostęp.

Opinie kilku uczestniczek moich warsztatów i seminariów

Aniu chciałabym Ci bardzo podziękować z zorganizowanie „Spotkania na szczycie”. Biorę w nim udział pomimo, że jestem dopiero na początku budowania swojego biznesu. Chętnie jednak poznam kobiety, które już prowadzą swój biznes i wyzwania z którymi się zmagają. Przede wszystkim słucham Twoich rad aby od samego początku budować biznes, który zarabia 🙂 Ostatnie 3 lata spędziłam w podróży i teraz skupiam się na stworzeniu biznesu online tak abym mogła pracować z dowolnego miejsca na świecie 🙂

Chciałabym Ci bardzo serdecznie podziękować za ten wspólny czas, za prze – ogrom wiedzy, klarowności i dostępności tego czym się dzielisz. Sposób w jaki przekazujesz wiedzę po raz pierwszy sprawia, że biznes zaczyna być ekscytująca przygodą, a nie gwoździem do trumny z napisem „Ale nie ogarniam, to chyba nie dla mnie”.

Dziękuję, że z Tobą powoli rozwijam swoje skrzydła.

Jestem niezmiernie wdzięczna za ogrom konkretnej wiedzy, którą się dzielisz!

Ja (jeszcze;)) nie posiadam swojej działalności, ale w dużej mierze dzięki Tobie wzbiera się we mnie odwaga, by pójść własną ścieżką. Dziękuję Ci też, że dzieląc się swoją wiedzą dajesz przykład innym: kobietą (i sądzę, że także mężczyzną;)) że wspierając siebie nawzajem możemy osiągnąć znacznie więcej, aniżeli kiedy działamy w pojedynkę. Wtedy dopiero rodzi się prawdziwa moc!:))

” Żałuję, że nie mogłam na żywo uczestniczyć. Odsłuchałam jednak nagrania, które dały mi ogromną wartość. Już widzę, jakie błędy popełniam. Szczególnie przydatny był dla mnie webinar dotyczący wyceniania swoich usług i produktów – oczywiście nagminnie zaniżam swoje ceny, a dzięki Twoim materiałom już wiem, z czego to wynika i jakie to niesie konsekwencje dla mnie i klientów oraz ogólnie dla mojego biznesu.”

„Dziękuję Ci za przekazaną wiedzę i w ogóle za pokazanie takiego kawałka jak prowadzić biznes, które łączy i tą twardą ekonomię i pracę z przekonaniami i otwarcie się na możliwości i jest bardzo ugruntowane w tym co się dzieje na świecie. Bardzo to jest dla mnie inspirujące! I otworzyło mi oczy nieco szerzej 🙂

Mam wielką nadzieję, że w przyszłości i to wcale niedalekiej będę z Tobą pracować!

Dziękuję pięknie za Szczyt. Już od dawna jesteś moją inspiracją.”

Jeśli jeszcze nie wiesz kim jestem

Nazywam się Ania Kupisz. Jestem właścicielką biznesową, Biznesowym Mentorem, strategiem i psychologiem. Od 2011 roku pracuję z przedsiębiorczymi kobietami nad ich biznesami łącząc moje wykształcenie ekonomiczne, psychologiczne oraz doświadczenie z prowadzenia biznesów z różnych branż.

W 2015 roku powołałam do życia Inicjatywę „Firma Jest Kobieta”, w ramach której dzielę się wiedzą i doświadczeniem biznesowym, jakie uważam za niezbędne do osiągnięcia sukcesu na rynku ale NIE KOSZTEM SIEBIE I SWOJEJ RODZINY.

Często idę pod prąd nie zgodnie z tym, co rynek właśnie krzyczy do Ciebie, a co jest niezgodne z moją intuicją, logiką,  zdrowym rozsądkiem i liczbami w biznesie!

Pewnie dlatego właśnie po to połączenie intuicji, rozsądku, odwagi do myślenia na dużą skalę ze spokojem i z liczbami, przeliczaniem cen oraz budowaniem zdrowych przepływów finansowych, przychodzą do mnie moje klientki.

Przez ostatnie 3 lata mimo pandemii i lockdawn-ów, wprowadziłam ponad 20 przedsiębiorczych kobiet na dochody między 250.000 a 500.000 PLN rocznie minimalizując ich nakład pracy.

Od początku pandemii wprowadziłam 6 biznesów na 7 cyfrowe obroty i towarzyszące im godziwe wynagrodzenia dla ich właścicieli oraz 6 cyfrowe zyski. W 10 biznesach o silnych 6 cyfrowych obrotach uspokoiłam sytuację finansową, wprowadzając strukturę pozwalającą na generowanie większych przychodów, optymalizując płacone podatki i wprowadzając przewidywalność finansową do firmy. A w 3 firmach w ścisłej współpracy z ich właścicielkami opracowałyśmy plan restrukturyzacji oraz rozwoju finansowego pozwalający na wyjście ze spirali długów, w jakie biznes popadł a jaki pogłębiła pandemia.

A prywatnie jestem szczęśliwą Kobietą, która realizuje swoje marzenia dzięki pieniądzom ze swojego biznesu 🙂 Większą część roku spędzam w Kanadzie, w pięknej Kolumbii Brytyjskiej otoczona lasami, jeziorem i naturą co od wielu lat było moim marzeniem. W 2019 roku rodzinnie podjęliśmy się największego dla nas wyzwania. Przeszliśmy na nauczanie domowe z moimi dwoma nastoletnimi synami i dziś realizujemy swój własny program nauczania zgodny z nami. i tym co dla nas jest ważne.

A więcej o mnie i o tym co mówią o mnie klienci możesz poczytać stronie www.firmajestkobieta.com