Witaj w przestrzeni

Kobiecych Biznesów

Przestrzeń Kobiecych Biznesów

Buduj biznes tak, by był zyskowny, stabilny i przewidywalny a ty spokojna i spełniona!

Czy jesteś już zmęczona

 • Niepewnością w swoim biznesie oraz lękami i stresem z nią związanymi
 • Brakiem możliwości stałego wypłacania sobie dobrych pieniędzy z firmy
 • Brakiem generowania dodatkowego zysku dla biznesu, by móc ją swobodnie rozwijać
 • Brakiem poczucia stabilności i przewidywalności finansowej
 • Czyli brakiem lekkości, prostoty w biznesie i jasności tego co masz robić

A dodatkowo zwyczajnie masz dość:

 • działania w pojedynkę
 • chaotycznego i niestabilnego procesu pozyskiwania klientów
 • dzielenia się wartościowymi treściami w internecie, które uzyskują polubienia, ale nie przekłada się to na nic więcej
 • wkładania mnóstwa czasu, energii i wysiłku lecz nie uzyskiwania satysfakcjonujących rezultatów
 • i na koniec poczucia, że ktoś Cię wrzucił na głęboką wodę w oceanie bez kamizelki ratunkowej, pontonu, że o porządnej łodzi nie wspomnę, przez co niemal każda fala zalewa Cię a ty znowu zamiast żeglować, starasz się po raz kolejny wypłynąć na powierzchnię i utrzymać się na niej

Jeśli tak, to cieszę się, że jesteś na tej stronie!

Czasem jesteśmy tak bardzo skoncentrowane na działaniu (nawet jeśli nie jest one najefektywniejsze), że nie zatrzymujemy się, by spojrzeć na sytuację z lotu ptaka.

A to jest pierwszy krok do jej zmiany.

Więc przystań teraz na moment, spójrz na sytuację swoją i biznesu i zadaj sobie te pytania:

Jak długo jesteś już w tej sytuacji?

Co już robiłaś oraz co się sprawdzało, a co nie? Jak długo dasz jeszcze radę?

Czy ta sytuacja zaczęła już wpływać na Ciebie twoją jakość życia, twój nastrój, na twoje zdrowie?

Czy zdarza się, że czasem rzutuje już na twoje relacje z bliskimi Ci ludźmi?

Czy twój biznes zaczął ograniczać i obniżać twoją jakość życia zamiast wspierać Cię w rozwoju twojego potencjału?

Pytam, ponieważ osobiście wierzę, że jesteśmy tutaj, by realizować nasz potencjał, wzrastać i rozwijać się!

Jednocześnie świat od wieków jest urządzony tak, że od pewnego etapu rozwoju pewne doświadczenia życiowe, pomagające nam realizować swój potencjał wymagają inwestycji i nakładów finansowych. Im więcej pieniędzy mamy, tym lepsze warunki rozwoju i większy wachlarz doświadczeń możemy zapewnić sobie oraz naszej rodzinie. Według mnie jest to nasze powołanie ( a przynajmniej jedno z) – rozwijać się i wpierać innych w ich rozwoju (np. Nasze dzieci, naszych bliskich, innych napotkanych ludzi)

To dlatego też, tak źle znosimy doświadczanie przed dłuższy czas chaosu, walki o przetrwanie, frustracji, niepewności. Oznacza to, że obracamy się w ograniczonym wachlarzu doświadczeń, a dusza/wyższe ja (nazwij jak chcesz) chce więcej. Ale gdy zamknięta jest w jednym zestawie doświadczeń (niezależnie jakim) zamiast wzrastać, zaczyna przeżywać stagnację. A wszystkie emocje związane ze stresem, niepewnością, trwającym chaosem zaczynają wpływać na relacją twoją z samą sobą, że o relacjach z innymi nie wspomnę. Zaczynamy utrwalać pewne schematy zachowań, reakcji, bierności a one przekształcają się programy, które trzymają nas na uwięzi i które nieświadomie podajemy dalej. Co więcej sami takich programów nabyliśmy mnóstwo w toku dorastania od otaczających nas ludzi.

Ale nie tak miało być, prawda?

Więc zastanów się jaka jest twoja wizja siebie?,

Jaka jest wizja, realizację której twój biznes ma Ci umożliwić?

Dlaczego jest ona dla Ciebie ważna?

A teraz wyobraź sobie, że Twoja wizja się ziściła

Co jej ziszczenie Ci umożliwiło, co dało?

Wizja jaką ja naszkicowałam dla siebie i swojej rodziny w 2018 roku w pełni się ziściła, jestem tam gdzie chciałam być i teraz idę dalej (mam kolejną 😀 )

Niemniej kobiety zadają mi pytanie – Ania jak to zrobiłaś? Od czego zaczęłaś?

Kilka lat temu zaczęłam od tego, by określić czego ja chcę od życia w następnych latach, czego chcę/potrzebuję doświadczać, by realizować swój potencjał, ale też i moich dzieci.

Następnie zastanowiłam się czego potrzebuję doświadczyć, poznać, w jakim aspekcie rozwinąć się, by moją wizję zacząć wdrażać.

A gdy odpowiedziałam sobie na to pytanie, to uzmysłowiłam sobie, że potrzebuję dobrać inny model biznesowy, inną strategię, inny marketing, inne usługi, inny styl pracy.

Potem przekształciłam biznes tak, by był dźwignią do realizacji mojej wizji!

Przestałam ganiać za wizją zbawienia świata, póki nie zbawiłam siebie i swojej rodziny. Przestałam stosować nowinki tricki biznesowe i sprzedawać jak najwięcej za wszelką cenę, a oparłam cały biznes na wyliczeniach.

Zatem zmieniłam całkowicie strategię (bo tego wymagały liczby) i jednocześnie krok po kroku wprowadzałam zmiany w moim życiu, które pozwalały realizować moje cele i wizję życia.

Wyszłam z założenia, że im szybciej zbawię siebie, tym szybciej zacznę generować pieniądze no realizację moich celów i mojej misji.

A czy u Ciebie

budowanie biznesu, też ma być dźwignią, która w pierwszym kroku  ma umożliwić Ci realizację siebie i swojego potencjału a w następnym wnoszenie wartości do świata?

Czy takie podejście ma dla Ciebie sens?

Czy budowanie biznesu, który ma służyć TOBIE  oraz INNYM a nie Ty biznesowi i innym brzmi dobrze?

Jeśli tak, to pamiętaj, że niezależnie czy chcesz swój biznes zmieniać ze mną czy nie, to jest kawałek pracy do zrobienia.

Jeśli zaś rozważasz przebudowanie swojego biznesu ze mną, tak by służył Tobie i realizował twoją wizję, to przeczytaj co przygotowałam

Przestrzeń Kobiecych Biznesów

lub inaczej

12 miesięczny Inkubator zyskownych Kobiecych Biznesów

Dla Kogo?

Jesteś jeszcze w początkującym stadium w biznesie, czyli przychody w firmie nie przekraczają 120 000 rocznie ale dokładnie wiesz czym w ramach biznesu się zajmujesz, masz swoje produkty i usługi oraz pomysły na nowe,

lub

Twoje przychody przebijają 120 000 ale daleko im do 400 000 – 500 000, wprowadzasz  lub chcesz wprowadzać coraz więcej produktów/usług, ale biznes już teraz pochłania większość twojego dnia, już poczułaś, że zwiększanie sprzedaży niesie z sobą dużo więcej nakładu pracy oraz dodatkowe koszty i na koniec okazuje się, że na koncie nie zostaje dużo więcej za to Ty jesteś dużo bardziej zmęczona.

To zapraszam Cię do mojej przestrzeni kobiecych biznesów!

Jak wygląda przestrzeń i co daje?

 Przestrzeń składa się z 3 filarów

FILAR I

Przede wszystkim to proces, który pozwoli Ci

(w oparciu o moje materiały, wskazówki i wytyczne oraz mój kalkulator biznesowy)

zbudować  w od 2 do 4 miesięcy model biznesowy ze strategią, która:

– daje właścicielowi firmy dobre pieniądze,

– generuje zysk dla firmy,

– stabilizuje biznes,

– sprawia, że jest przewidywalny i przygotowuje na nieprzewidziane sytuacje

Taki model i strategia muszą opierać się na liczbach i wyliczeniach, ale jeżeli użyjesz zaniżonych lub życzeniowych liczb cała strategia idzie do kosza.

Dlaczego?

Bo na podstawie tych liczb mój kalkulator wyliczy Ci ceny, A  na wysokość twoich cen wpływają:

wysokość twojego wynagrodzenia,  jego opodatkowanie, koszty biznesowe, koszty inwestycyjne, zysk jaki chcesz wygenerować, planowane promocje i rabaty, możliwe do osiągnięcia wielkości sprzedażowe

Więc jeśli chcesz by biznes miał szanse na realizację twoich wizji (czyli na odniesienie sukcesu), potrzebujemy prawdziwych liczb 🙂

Dzięki nim kalkulator nie tylko wyliczy Ci ceny, ale pokaże jaki jest koszt jednostkowy,  jaka marża w zależności od tego jak wzrosną Ci koszty, od tego ile sprzedaż w najczarniejszych scenariuszach

Za każdym razem gdy będziesz zmieniać lub uaktuaniać liczby kalkulator pokaże czy jeszcze masz marżę, czy już nie, czy jest przestzreń na rabaty przy wyznaczonym poziomie sprzedaży czy absolutnie nie.

A świadomość cen jakie wyznaczają twoje liczby jest ważna bo…

Bo, gdy znasz ceny, to będziesz w stanie w strategii  biznesowej dobrać odpowiedni segment klienta, którego będzie stać na twoje produkty i usługi, gdy dobierzesz odpowiedni segment klienta, to zbudujesz odpowiedni komunikat (do odpowiedniego segmentu klienta), stworzysz właściwy proces marketingowy skierowany tam gdzie twój segment klienta faktycznie jest.

Innymi słowy nie będziesz marnować energii, czasu i pieniędzy, i wkładać wysiłek w bycie tam gdzie nie ma to sensu

Ale jeśli nie zbierzesz dobrych liczb lub mając je nie policzysz cen prawidłowo to uruchomisz efekt domina – nie dość, że sprzedajesz po złej cenie (czytaj pojawią się problemu finansowe), to dodatkowo, sprzedajesz do złego segmentu klienta i budujesz cały system marketingowy pod nie ten segment klienta, twoja marka zaczyna być widoczna, ale nie tam gdzie trzeba.

FILAR II

Otrzymasz ode mnie wszystkie moje materiały, instruktaże, więc będziesz wiedzieć co zrobić. Niemniej powiedzmy sobie szczerze, wiedza to jedno, ale trudność przy przekładaniu tego na swój biznes i zdobycia odpowiedzi na mnóstwo pytań, jakie rodzą się przy wdrażaniu to drugie. To są właśnie momenty, gdzie można utknąć i wpakować się na minę,

Możesz utknąć już na etapie porządkowania liczb, możesz utknąć gdy już poznasz swoje ceny, możesz utknąć na segmentacji klienta, na tym jak rozwinąć swoje produkty, lub jak pokazać ich prawdziwą wartość, na etapie komunikacji, stosowania poszczególnych narzędzi, sprzedaży, partnerstw. itd.

Dlatego potrzebujesz dostępu do mnie, tak by móc zadać mi swoje pytanie, zgłosić problemy, watpliwości, tak bym mogła z tobą je rozwiązać, bym mogła spersonalizować wiedzę biznesową pod Ciebie i twój biznes.

To zresztą było moje odkrycie – dużo biznesów nie daje rady w programach bo wsparcia albo nie ma albo jest za krótkie.

W tej przestrzeni raz w miesiącu spotykać się będziemy na spotkaniach mentoringowych – które będą trwały od 2 do 4 godzin w zależności od liczby osób i pytań, tak byś mogła po nich z sukcesem wdrażać swoją strategię.

FILAR III

Wyobraź sobie, że pozyskiwanie klientów mogłoby być proste i przyjemne i w dodatku to nie ty ich szukasz a inni ludzie Ci ich przyprowadzają 🙂

Brzmi niewiarygodnie prawda? Ale tak jest u mnie 😀 I tego chcę Cię nauczyć – zatem 

Przestrzeń Kobiecych Biznesów to proces, którego celem jest nie tylko to byś zbudowała strategię na liczbach oraz również miała moje wsparcie przy jej wdrażaniu.

To przestrzeń, w której zamoderuję współpracę między uczestniczkami na szeroką skalę, tak byś mogła z łatwością pozyskiwać klientów – tak jak robię to ja.

Każda z nas ma swoją siatkę kontaktów, znajomych, przyjaciół. Każda z nas z jednej strony potrzebuje a z drugiej może ułatwić widoczność drugiej na mnóstwo różnych sposobów. Każda z nas może przyprowadzać potencjalnych klientów innej. Jeśli tylko poznamy się dobrze, zrozumiemy swoje biznesy, problemy jakie rozwiązujemy, segment klienta, bardzo szybko okaże się, że możemy razem współpracować, pomagać sobie i wspierać się nawzajem pomnażając to co mamy wielokrotnie.

Dlatego Twój czas w przestrzeni ma być wypełniony nie tylko nauką typowego pozyskiwania klientów ale przede wszystkim współpracą z innymi kobietami – współpracą według zasad, które mnie zaprowadziły tu gdzie jestem, gdzie znajdowanie klientów i ich pozyskiwanie stało się łatwe, proste i przyjemne!

Zatem uruchomimy olbrzymie wsparcie wzajemne.

Moje biznesy poległy by już kilka razy, gdyby nie wsparcie od innych kobiet biznesu. Kluczem, który zawsze zapewniał mi sukces była współpraca!

Dlatego będziesz jej doświadczać w postaci sesji networkingowych w/g mojego projektu, pracy w małych mastermindach współpracy oraz dedykowanych godzin przeznaczonych na spotkania 1:1, by móc już na nich dopracowywać współpracę z innymi dziewczynami na ostatni guzik (tego jak nawiązywać współpracę, jak ją poprowadzić będziesz uczyć w tej przestrzeni)

PODSUMUJMY

W ramach 12 miesięcznej przestrzeni zyskownych kobiecych biznesów dostajesz dostęp do:

Mojego kalkulatora cen w postaci aplikacji komputerowej, który automatycznie będzie wyliczał i przeliczał Ci ceny, przy każdorazowej zmianie kosztów, celów lub twoich planów, tak byś uzyskiwała informację od razu, jaką cenę potrzebujesz dać, by móc wypłacać sobie pieniądze, a firma by generowała zysk, na jaką promocję rabat możesz sobie pozwolić, by nie finansować jej z własnej kieszeni.

Szkolenie, które pokaże Ci krok po korku jakie dane zbierać, dlaczego te a nie inne, jak je porządkować, zestawiać i jak je czytać by móc na ich podstawie podejmować służące Tobie decyzje biznesowe. Co więcej nauczysz się jak estymować liczby, jak liczb nie zaniżać, tak byś miała pewność, że do wyliczeń zawsze używasz właściwych danych finansowych sprzedażowych oraz adekwatną wysokość swojego wynagrodzenia z adekwatnym podatkiem – to klucz to ustawienia prawidłowej strategii

Dostęp do spotkań ze mną raz w miesiącu w postaci Strategy, mindset, finance and love seat (zadajesz mi pytanie przed spotkaniem wraz z opisem sytuacji, podczas spotkania dostajesz spersonalizowaną odpowiedź i masz możliwość dopytania o szczegóły. To spotkanie, które będzie trwało od 2 do 4 godzin (w zależności od liczby pytań i obecnych osób)

Raz w miesiącu ZAMODEROWANY networking uczestniczkami przestrzeni, by ułatwić Ci odnajdywanie partnerów biznesowych

Dostęp do grupy kobiet, rozumiejących ważność współpracy wzajemnej w biznesie oraz możliwość pracy w mniejszych grupach współpracy biznesowej i zamoderowaną przestrzeń do spotkań 1:1 z osobami myślącymi podobnie do Ciebie, chętnymi z Tobą współpracować.

 Dostęp do mojego know-how, które nauczy Cię jak znaleźć sobie partnera biznesowego oraz jak z nim współpracować byście wzajemnie odnosiły korzyści z tej współpracy, byście dawały sobie wsparcie widoczność i promocję oraz 2 godzinne spotkanie/warsztat rozpoczynający współpracę między uczestniczkami przestrzeni.

Dostęp do wszystkich moich nagrań, materiałów pdf, audio, jakie otrzymują moi klienci pracujący ze mną 1:1, po to bym miała 100% pewność, że niezależnie od poziomu biznesowego rozwoju na jakim jesteś, masz porządną , kompletną wiedzę biznesową potrzebną do budowania i wdrażania strategii biznesowej,

Dostępu do nowego szkolenia o tym, jak tworzę strategię dziś w sektorze coachingowo-szkoleniowo, konsultanckim, produktowym, usługowym

Udziału w dwóch 6 godzinnych warsztatach on-line ze mną, które nauczą Cię jak budować/rozwijać produkty i usługi, jak komunikowac ich wartość innymi słowy jak budować strategie produktowe, oraz jak budować powiązane z produktami i ich cenami i segmnetami klienta startegie marketignowe.

21 nagrań rozmów z właścicielami biznesowymi posiadającymi 7 lub 8 cyfrowe biznesy z całego świata, którzy mnie inspirowali, gdy pierwszy raz budowałam swój 7 cyfrowy biznes ( w tym moja rozmowa z Mike Michałowicz, Eleanor Beaton, Kelly Roach, Tasha Chen, Lisha Johnson, Anna Gita, Sohail Khan, Susan Epstain) – dzięki którym poznasz różne możliwości budowania własnego silnego biznesu – bo istnieją różne modele biznesowe i strategie doprowadzające na szyt 🙂

 

Ćwiczeń i zadań, które są wytrychem rozpuszczającym starte nawyki, programy ograniczające nas w życiu i budowaniu własnej przyszłości

Zasoby promocyjne jakie ma do dyspozycji Firma jest Kobietą, by Cie promować i pokazywać światu oraz moich kontaktów i znajomości

 

Ale jeszcze nie podejmuj decyzji, zanim na dobre zaczniesz ją rozważać najpierw załóżmy na moment, że faktycznie rozpoczęłaś ten program i tą 12 miesięczną przygodę…

Czy naprawdę jesteś w stanie zaangażować się? Znajdziesz czas, by obejrzeć materiały, nagrania, dodatkowe szkolenia, być na spotkaniach, zadawać mi pytania, budować i przekształcać swój biznes?

Czy jesteś w stanie obiecać sobie, że spędzisz w programie conajmniej 10 – 15 godzin miesięcznie? (to czas na spotkanie ze mną, na dodatkowe spotkania mastermindowej współpracy, spotkania networkingowe networkingowe – czyli aktywne budowanie biznesu i planowanie wzajemnych działań promujących, oraz czas potrzebny na oglądanie nagrań, układanie działań, które będziesz wdrażać)?

Czy jesteś gotowa zaangażować swoją energię w tym procesie a nie tylko czas i pieniądze?

Czy będziesz wykonywała zadania i wdrażała zmiany (nawet najdrobniejszymi kroczkami, w swoim tempie, bo to nie wyścig) jeśli będą wymagały wyjścia poza twoją strefę komfortu?

Czy jesteś gotowa wnosić (na spotkaniach ze mną i z innymi dziewczynami) nie tylko swoje nawet najdrobniejsze sukcesy, ale również swoje trudności, wyzwania, problemy i rozterki biznesowe, tak bym ja miała szansę pomóc Ci rozwiązać problemy, inne dziewczyny wesprzeć Cię lub czasem zaczerpnąć energii i nadziei z twoich sukcesów?

Na ile jesteś gotowa postawić na siebie, potrzeby swoje i swojej rodziny jeśli konieczne będzie odłożenie zbawiania świata na najbliższe 12 miesięcy?

Na ile tak naprawdę ważne jest dla Ciebie postawienie biznesu (a na ile biznes jest twoim hobby, kaprysem i sukces w nim nie jest Ci tak naprawdę do szczęścia potrzebny – bądź ze sobą szczera – bo to też jest ok)?

Na ile jesteś gotowa pracować nad własnymi przekonaniami i działać mimo lęku w myśl zasady “bój się i rób – a zobaczysz, że diabeł nie taki straszny jak go malują” a lęki po drodze będziesz uwalniać i rozpuszczać?

no i ostatnie na ile komfortowo czujesz się z zainwestowaniem realnych pieniędzy w rozwój siebie i swojego biznesu?

No tak - tylko ile - powiesz 🙂

A ja przekornie najpierw zapytam – ile według Ciebie ten program jest wart? 😉

No ale do konkretu

Więc mi z liczb wychodzi, że docelowo będzie on kosztował 5000 euro

Ale teraz cenę mam dla Ciebie inną – i już pisze jaką i dlaczego właśnie taką – bo to jest MEGA ważne dlaczego i musisz to wiedzieć, zanim podejmiesz decyzję!

Zatem dziś cena to

2500 euro

a przy jednorazowej płatności z góry (wtedy w prezencie dodatkowo dostajesz możliwość jednorazowej konsultacji ze mną 1:1 

lub rozłożonej najwięcej na 3 płatności

Dlaczego tyle?

Ponieważ po pierwsze:

1.mój kalkulator jeszcze nie jest gotowy – nadal pracuje nad nim zespół informatyków.

Decydując się zatem na ten program potrzebujesz mi zaufać i zaczekać na kalkulator. (obecnie jest on dostępny w wersji excelowej składającej się z mnóstwa zakładek i momentami równo formuły w nim się rozjeżdżają – do ogarnięcia jest to przy pracy 1:1 – w grupie już dużo trudniej)

2. Dodatkowo, ty będziesz po mnie drugim testerem 😀 – więc w tym aspekcie będzie mi twój feedback potrzebny, czy wszystko działa dobrze.

Zatem, sama widzisz, potrzebujesz mi tu zaufać a ja to zaufanie bardzo doceniam, dostaniesz dostęp do kalkulatora na następne 2 lata (potem będzie to subskrypcja roczna)

3. Dodatkowo, potrzebuję w lipcu “podogrywać” brakujące filmy instruktażowe dla Ciebie a propos marketingu i strategii. Na przestrzeni ostatnich 3-4 lat moja wiedza i umiejętności mocno się pogłębiły w tym zakresie. Gdy pracuję z Klientkami 1:1 brak tych filmów nie stanowi problemu – razem przecież budujemy tą strategię i jestem z nimi na każdym kroku – ale czas w końcu stworzyć też i nagrania.

Tak więc ta cena jest pewnym podziękowaniem za zaufanie lub też rekompensatą, za czas oczekiwania 🙂

Teraz kiedy już to wszystko wiesz potrzebujesz zdecydować

Jeśli jesteś na tak, wpisz poniżej swojego maila a automatycznie otrzymasz dane do płatności, razem z zasadami naszej współpracy (tzn. Regulamin w którym zobowiązuję się do opisanych przeze mnie zasad, dostarczenia kalkulatora, prowadzenia spotkań, przekazania materiałów itd, ty zaś zobowiązujesz się do przestrzegania praw autorskich do mojego know how i moich materiałów. Czytaj do nie udostępniania moich materiałów i poznanego know how osobom trzecim).

Po dokonaniu płatności, wyślij mi proszę potwierdzenie przelewu, a zostanie od razu nadany Ci dostęp do nagrań z III sumitów jakie się do tej pory odbyły i pięciu podstawowych webinarów, jakie uważam za fundamenty zanim zaczniesz wchodzi w cokolwiek głębiej 🙂

Otrzymasz też maila kiedy startujemy, harmonogram wszystkich spotkań ( będą się odbywać w I wtorek miesiąca o godzinie 18:00)

Jeśli potrzebujesz rozłożyć płatność na raty, napisz proszę do mnie maila

Jeśli chcesz upewnić się, czy Przestrzeń Zyskownych Kobiecych Biznesów jest dla Ciebie, umów się na 15 minutową rozmowę ze mną

Jeśli nie jesteś gotowa z różnych względów, na to by wejść w program – to jest też OK.

Wtedy masz 3 opcje 🙂

 1. Nie chcesz wchodzić w program, ponieważ chcesz tylko skonsultować swój biznes, dostać “road mapę” co trzeba zrobić w twojej sytuacji, w twoim biznesie biorąc pod uwagę co gdzie jesteś dziś i gdzie chcesz dotrzeć a potem zrobić to sama – wtedy zapraszam cię na konsultację –
 2. Nie chcesz, ponieważ twoje obroty już dawno przekroczyły 500 000 – to dobra decyzja, ponieważ program nie jest dla Ciebie, jeśli jednak potrzebujesz mojego wsparcia w dalszej pracy – również zapraszam Cię na konsultację
 3. Chcesz zostać ze mną w ramach wiedzy jaką oferuję bezpłatnie – super – zapraszam do grupy FJK na FB i oglądania merytorycznych live-ów – jakie się odbyły, zapraszam Cię na webinary i inne warsztaty jakie organizuję oraz na profil instagramowy FJK i promowania siebie właśnie tam oraz wspierania innych kobiet zgromadzonych wokół FJK.

I na koniec

Kiedy, Ktoś kiedyś mówił mi

“Szczęście jest na wyciągnięcie ręki, poczucie spokoju i spełnienia jest tylko krok od Ciebie – zrób go i ciesz się nim”

“Pieniądze leżą na ulicy, przechodzisz koło nich codziennie, ale ich nie widzisz, a jak widzisz, to wgrane programy nie pozwalają Ci ich wziąć i zrobić z nimi rzeczy wielkich i pięknych – a my jesteśmy powołani do wielkości, więc weź je wreszcie podnieś i wyczyść ograniczające programy”

Szlag mnie wtedy trafiał! I mówiłam do Siebie – to gdzie one leżą, jak mam je zobaczyć, no G. prawda!

Skoro jesteśmy powołani do bycia szczęśliwymi a nie walczenia o przetrwanie, to czemu nie mogę tego szczęścia doświadczać.

X lat później – nie będę Ci kłamać – nie widzę jeszcze wszystkich pieniędzy jakie leżą na ulicy 😀 no jeszcze nie umiem siegnąć po 8 cyfrowy biznes w euro 🙂

Ale doświadczam tego, o czym wcześniej słyszałam, poczucia spokoju i szczęścia (tak czasem okraszonego lękami, gdy odezwą się stare programy czy nawchłaniam się tego od innych ludzi)

Osiągnęłam to, o czym marzyłam 5 lat temu, i idę dalej 🙂

Jeśli ja to zrobiłam – to czemu nie miałabyś zrobić tego TY!

Nie zależnie czy dane nam razem pracować, czy nie – zadaj sobie na koniec to jedno pytanie

KTO, JAK NIE TY!!!

Co mówią moi klienci

Gdy spotkałam się z Anią w zeszłym roku, byłam sfrustrowana, zestresowana, zmęczona, przytłoczona i nieszczęśliwa. Wpadłam w sidła zastawione przez mój własny umysł. Ania zaakceptowała wszystkie moje emocje, wysłuchała mnie a potem kopnęła i zmotywowała. Powiedziała też: „Potrzebujesz nowej strategii, aby wznieść twój biznes na wyższy 7 cyfrowy poziom”. I to był początek procesu. Omówiłyśmy wszystkie aspekty biznesu, co robić, kiedy robić i jak robić. Każda moja obiekcja była obracana w popiół przez kolejny pomysł Ani. Potrzebowałam roku, by zaadoptować biznes całkowicie do wszystkich zmian, sprawdzić nową strategię i zmienić moje nastawienie. Teraz czuję się gotowa do osiągania moich celów. Ale to co rozpoczęłyśmy robić w zeszłym roku dodało mi biznesowych skrzydeł. Ania przygotowała dla mnie specjalne ćwiczenia, by odbudować moją motywacje, pewność siebie i power biznesowy, czego definitywnie potrzebowałam. Jeśli chcesz zmienić swój biznes, czujesz, że utknęłaś gdzieś z pomysłami biznesowymi, nie wiesz co zmienić, a twoje marzenia oddalają się od Ciebie, zacznij współpracę z Anią!

Agnieszka Zielińska

https://skinwisdom.pl/

Współpraca okazała się być ogromnie owocna dla naszej firmy i fantastyczna, jak i sama Ania:) Z wielką przyjemnością czekaliśmy na kolejną godzinę z Ania:) Przekazana w trakcie współpracy wiedza okazała się niezbędna do tego, aby nasza firma mogła się rozwijać. Nie mieliśmy problemów z pozyskiwaniem klienta i jego obsługą ale ważne było dla nas zdobycie dodatkowych umiejętności jak: tworzenie planów finansowych i umiejętność wykorzystywania go do zarządzania firmą. Dodatkowo Ania pomogła mam uporządkować formę prawną firmy. Wspólne audyty i wnioski z nich otworzyły możliwość podniesienie cen przez co zwiększył się nam przychód. Po współpracy z Ania firma stała się dla nas przejrzysta, co najważniejsze odzyskaliśmy nad nią kontrolę finansową. Posiadamy umiejetność prognozowania wydatków. Wkrótce czeka nas potężna inwestycja ale nie jest nam straszna bo mamy plan finansowy:) Polecamy absolutnie każdemu, kto czuje ze stracił kontrolę nad swoją firmą jak i temu kto chce się rozwijać dalej:)

Katarzyna Gonda

Lavabo Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

Aniu, dziękuję Tobie za współpracę. Mimo sceptycznego początkowo nastawienia, postanowiłam spróbować i uważam, że warto. Każde kolejne spotkanie „otwierało” mi oczy i wskazywało nowy kierunek. Nie były to nowe rzeczy, jednak liczbowe ujęcie i uporządkowanie danych dało mi nową perspektywę. Przygotowane podczas spotkań „narzędzia” ujmujące specyficzne dla mojego biznesu dane są dla mnie obecnie dużą pomocą. Dziękuję za Twoje wskazówki, „konkret” i trzeźwe spojrzenie osoby z zewnątrz. Wierzę, że wartość wyniesiona z naszej współpracy pomoże dotrzeć mi do celu.

Dorota Geszke

www.sureko.pl

Ann is a pleasure to work with.

She is very knowledgeable, expert in her field. Her solution-oriented mindset and positive attitude give plenty to work with and encourage to take action in the right direction.

Our company went through a significant transformation following her advice. We implemented strategy and procedures pointed by Ann. As a result, our company grew and gained a new, broader perspective. Thank you, Ann 🙂

OverLap Studio

www.overlap.studio

Główne korzyści jakie osiągnęłam w związku ze współpracą z Ania:

1. W trzy miesiące zdobyłam wiedzę, do której dotarcie zajęłoby mi znacznie dłużej. Treści zawarte w krótkich materiałach otrzymywanych w ramach współpracy są wyselekcjonowane w bardzo przemyślany i staranny sposób.

2. Miałam okazję zweryfikować swoje pomysły na biznes i jego rozwój z praktykami biznesu.

3. Zostałam zmobilizowana do zastanowienia się nad wieloma kwestiami fundamentalnymi, ale bez których nie da się prowadzić „na serio” biznesu.

4. Zobaczyłam, jakie błędy popełniam w dotychczasowej mojej działalności.

5. Poznałam konkretne narzędzia, które pomogły mi skuteczniej dotrzeć do Klienta. Efekty mile mnie zaskoczyły i to po zastosowaniu jedynie jednego z narzędzi. Jeszcze w ostatnim tygodniu trwania programu dało się zauważyć konkretne przełożenie na wzrost przychodów i ilość Klientów.

6. Ustaliłam dla siebie strategię biznesową na najbliższy rok i nie tylko.

7. Dostałam wiele inspiracji i motywacji do działania.

A więc, jak moje wrażenia?

Mentoring z Anią jest dla osób ambitnych. Ma mocno interaktywny charakter, co jest jego niezwykłą zaletą. Przez trzy miesiące dostawałam materiały pisemne, audio, video. Miałam możliwość korzystania z niezwykle rozmów Anią Kupisz. 
Nie jest to czyste teoretyzowanie, ale praktyka i działanie. Wymaga od uczestnika niemałego zaangażowania czasu i wysiłku, ale im większe to zaangażowanie tym większe efekty i korzyści.
W tym momencie, aż boję się pomyśleć, jak wyglądałby mój biznes bez udziału w programie. Szczerze polecam!

Małgorzta Koczan Kancelaria Lex Optim

https://lexoptim.pl/

Z firmą Softway i Anią pierwszy raz zetknęłam się na konferencji

Firma Jest Kobietą dla kobiet biznesu w Gdańsku.

Już w jej trakcie wiedziałam, że mam do czynienia z profesjonalistami. Nie było to kolejne spotkanie/pogadanka, ale seminarium/wykład z konkretną wiedzę na temat realnie działającej firmy. Potencjalne możliwości, zagrożenia, mity i fakty.

Byłam akurat właśnie w takim momencie działania mojej firmy, że potrzebny był mi plan na dalszy rozwój. Z wykształcenia jest ekonomistką, więc duża część informacji mi przekazanych teoretycznie nie była mi obca. Teoria ma wówczas wartość, kiedy można ją zastosować na „żywym organizmie” w tym wypadku firmie. Ania tę właśnie umiejętność popartą wiedzą ma.

A zatem, jak oceniam współpracę?

To były intensywne 4 miesiące. W ich trakcie najmilej wspominam seminaria on-line z Anią, burze mózgów, po których dosłownie głowa była pełna nowych pomysłów do działania. Część z nich wprowadziłam w życie bardzo szybko, a na rezultaty nie musiałam długo czekać. Dzięki Ani zrozumiałam, że nie ma granic. W mojej ocenie najlepszym wyznacznikiem jak wartościowe dla mnie było spotkanie i praca z Anią jest to, że wciąż brzmią mi w głowie jej słowa i rady: dokąd podążać i jaką drogę wybrać by dalej rozwijać moją firmę.

Dorota Wollenszleger

Prezes spółki All4Her działającej w sieci Kobieta i Rozwód na terenie Trójmiasta

Autorka 3 biznesowych książek oraz współautorka brytyjskiego best seller’a „Pay it Forward – notes to your younger self”. Prelegentka na polskich, brytyjskich i kanadyjskich konferencjach. Gość polskich, brytyjskich, amerykańskich, oraz kanadyjskich podcastów. Autorka licznych artykułów. Mentorka Biznesowa pracująca z klientkami z Polski, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji, Hiszpanii, USA, Australii, Kanady.

Anna Kupisz

Nazywam się Ania Kupisz. Jestem właścicielką biznesową, Biznesowym Mentorem, strategiem i psychologiem i ekonomistą. Od 2011 roku pracuję z przedsiębiorczymi kobietami nad ich biznesami łącząc moje wykształcenie ekonomiczne, psychologiczne oraz doświadczenie z prowadzenia biznesów z różnych branż.

W 2015 roku powołałam do życia Inicjatywę „Firma Jest Kobieta”, w ramach której dzielę się wiedzą i doświadczeniem biznesowym, jakie uważam za niezbędne do osiągnięcia sukcesu na rynku.

Często idę pod prąd niezgodnie z tym, co rynek właśnie krzyczy, a co jest niezgodne z moją intuicją, logiką,  zdrowym rozsądkiem i liczbami w biznesie!

Pewnie dlatego właśnie po to połączenie intuicji, rozsądku, odwagi do myślenia na dużą skalę ze spokojem i z liczbami, przeliczaniem cen oraz budowaniem zdrowych przepływów finansowych, przychodzą do mnie moje klientki.

Przez ostatnie 3 lata mimo pandemii i lockdawn-ów, wprowadziłam ponad 20 przedsiębiorczych kobiet na dochody między 250.000 a 500.000 PLN rocznie minimalizując ich nakład pracy.

Od początku pandemii wprowadziłam 6 biznesów na 7 cyfrowe obroty i towarzyszące im godziwe wynagrodzenia dla ich właścicieli oraz 6 cyfrowe zyski. W 10 biznesach o silnych 6 cyfrowych obrotach uspokoiłam sytuację finansową, wprowadzając strukturę pozwalającą na generowanie większych przychodów, optymalizując płacone podatki i wprowadzając przewidywalność finansową do firmy. A w 3 firmach w ścisłej współpracy z ich właścicielkami opracowałyśmy plan restrukturyzacji oraz rozwoju finansowego pozwalający na wyjście ze spirali długów, w jakie biznes popadł a jaki pogłębiła pandemia.

Prywatnie jestem szczęśliwą Kobietą, która realizuje swoje marzenia dzięki pieniądzom ze swojego biznesu 🙂 Większą część roku spędzam w Kanadzie, w pięknej Kolumbii Brytyjskiej otoczona lasami, jeziorem i naturą, co od wielu lat było moim marzeniem. W 2019 roku rodzinnie podjęliśmy się największego dla nas wyzwania. Przeszliśmy na nauczanie domowe z moimi dwoma nastoletnimi synami i dziś realizujemy swój własny program nauczania zgodny z nami i tym co dla nas jest ważne.