Witaj na stronie mojego programu dla kobiet przedsiębiorczych gotowych budować i rozwijać swoją firmę

” Jako Strateg Biznesowo-Finansowy oraz Mentor pracuję z przedsiębiorczymi kobietami nad budowaniem dochodowości ich biznesów, ponieważ wierzę, że zakładamy i prowadzimy własne firmy nie po to, żeby walczyć o przetrwanie, ale po to, żeby móc żyć naprawdę, spełniać swoje misje życiowe i marzenia.”

Anna Kupisz

Ten program jest dla Ciebie jeśli:

➡️ Jesteś na początku swojej drogi biznesowej lub nie generujesz obrotów i dochodów dla siebie na satysfakcjonującym Cię poziomie, czujesz, że w twoim biznesie jest potencjał na znacznie więcej, znacznie mniejszym kosztem

➡️ Czujesz, że potrzebujesz struktury, ustawienia biznesu dzięki czemu będziesz wiedziała co robić a jednocześnie planowane działania będą zgodne z Tobą

➡️ Chcesz poprowadzenia w biznesie, by nie odkrywać na nowo dróg już odkrytych. Masz gotowość do skorzystania z doświadczeń i wiedzy innych oraz skończyłaś z potrzeba uczenia się tylko na swoich błędach

➡️ Chcesz naprawdę transformować swój biznes i wdrażać zmiany przekraczając swoje strefy komfortu stanowczo i z dbałością o siebie w całym procesie

➡️ Chcesz mieć po prostu ustawiony porządnie biznes, przygotowany na przyjmowanie pieniędzy od strony podatkowo – prawnej oraz produktowo-kliencko- cenowej, nie zapomniawszy o stronie mentalnej

➡️ A na koniec, jesteś otwarta na współpracę biznesową oraz wzajemne wsparcie innych kobiet w programie.

Przed Tobą 6 miesięcy budowania i rozwijania biznesu pod moimi skrzydłami.

W tym grupowym programie mentoringowym, chcę w raz z Tobą wprowadzić do twojego biznesu struktury, liczby oraz zbudować na nich strategię tak byś nigdy nie musiała doświadczać sytuacji, w której osiągasz wysokie czasem nawet 7 cyfrowe obroty a jednocześnie nie możesz sobie wypłacić pieniędzy z obawy przed piętrzącymi się kosztami biznesowymi. Chcę pokazać Ci co trzeba zrobić, by móc firmę ustawić tak, byś mogła się z niej utrzymywać a w następnym kroku generować zysk na jej dalszy wzrost.

Przed Tobą 6 miesięcy budowania siebie i biznesu pod moimi skrzydłami

3 miesiące pracy nad sobą, strategią biznesową oraz strukturą stabilizująca biznes i Ciebie gdy wzrasta

3 miesiące  wdrażania zmian oraz mojego wsparcia przy pojawiających się wyzwaniach

3 Bonusowe miesiące dla chętnych wypełnione inspirującymi rozmowami pomagającymi na dalszej drodze wdrażania i zmian

A teraz co się będzie działo

miesiąc po miesiącu:

1 Miesiąc

⚜️ Osadzisz siebie w spokoju, tak potrzebnym do wprowadzania zmian w biznesie oraz podejmowania dobrych decyzji biznesowych

⚜️ Poznasz w szczegółach proces budowania i prowadzenia biznesu opartego na Co robić a nia JAK zrobić ( do wdrożenia i korzystania od razu niezależnie na jakim etapie prowadzenia biznesu jesteś)

⚜️ Zadecydujesz o strukturze formalno prawnej dla swojego biznesu (tak, na dzień dobry wejdziemy w temat formy prawnej, podatków, optymalizacji danin dla Państwa i technicznych aspektów wprowadzania tej zmiany w twojej firmie, tak byś bez lęku a wsparta rzetelna informacją i wiedzą przygotowała biznes na przyjmowanie pieniędzy)

2 Miesiąc

⚜️ Okiełznasz lęk przed rozmową o pieniądzach, nauczysz się o nich rozmawiać czyt przejdziesz lekcję jak negocjować merytorycznie w biznesie tworząc atmosferę bezpieczeństwa, zrozumienia i wspólnego z klientem atakowania problemu jaki jest sposób sfinansowania twoich produktów i usług

⚜️Nauczysz się zastępować poczucie braku i lęk z nim związany, poczuciem obfitości

⚜️ Ustalisz fundamenty pod swój nowy model biznesowy i strategię, innymi słowy wejdziemy w wyliczenia, na bazie których buduje się realną do wdrożenia startegię biznesową. UWAGA Dostaniez ode mnie kalakulatro finansowy, który będzie przeliczał ceny twoich usług/produktów w oparciu o twoje liczby w biznesie i nauczysz się nim posługiwać! 😀

3 Miesiąc

⚜️ To miesiąc mocnego osadzania się w sobie, ponieważ już za moment będziesz wdrażać pierwsze zmiany i zaczniesz posługiwać się nie tylko nowym podejściem biznesowym ale i nową strategię. Zmieni się twoja optyka patrzenia na biznes i przyjdzie Ci mierzyć się ze starymi przekonaniami i lękami jakie wywołują.

⚜️Stworzysz nową strategię biznesową opartą na twoich liczbach wraz z planem działania, co po kolei potrzebujesz zrobić. Innymi słowy będziesz już widziała co sprzedajesz, w jakiej cenie i do kogo wraz z planem co potrzebujesz robić by pozyskiwać swoich klientów. A wszystko w zgodzie z Tobą, twoja intuicją  i z liczbami.

⚜️ Zaczniesz przygotowania do pozyskiwania nowych klientów

4 Miesiąc

⚜️ To miesiąc aktywnej pracy nad lękiem, samo-sabotowaniem siebie oraz nad budowaniem odwagi i pewności siebie w działaniu.

⚜️To też pierwszy miesiąc aktywnego wdrażania twojej strategii, gdzie będę służyła Ci moja wiedzą, doświadczeniem i wsparciem w rozwiąywaniu bieżących wyzwań i problemów, tak byś nie utknęła w połowie drogi do sukcesu.

5 Miesiąc

⚜️W tym miesiącu będziesz budować swoją niezachwianą wiarę w siebie i swój sukces.

⚜️Będziemy się ćwiczyć w sztuce wzbogacania się i prawie przyciągania lub nazywanym przez nas Polaków „prawem samospełniającej się przepowiedni” – tu nie ma magii, to ilustracja jak działa umysł ludzki i nauka wykorzystywania tego mechanizmu na swoją korzyść 🙂

⚜️To też drugi miesiąc aktywnego wdrażania twojej strategii, gdzie będę służyła Ci moja wiedzą, doświadczeniem i wsparciem w rozwiązywaniu bieżących wyzwań i problemów, tak byś nie utknęła w połowie drogi do sukcesu.

6 Miesiąc

⚜️To czas zbudowania planu dalszego wzrastania i pielęgnowania nowych nawyków myślowych i słuzących Ci emocji.

⚜️Jeszcze na koniec nauka zarządzania przepływami finansowymi i ich planowania, by żadna potencjalna dziura budżetowa Cię nie zaskoczyła.

⚜️To też trzeci miesiąc aktywnego wdrażania twojej strategii, gdzie będę służyła Ci moja wiedzą, doświadczeniem i wsparciem w rozwiązywaniu bieżących wyzwań i problemów, tak byś nie utknęła w połowie drogi do sukcesu.

Z czego składa się program i jak jest zorganizowany byś wyniosła maksimum wartości i wykorzystała ją do cna!

Spotkania warsztatowe/ coaching grupowy

Gdy będziesz przekształcać swój model biznesowy, budować nową strategię a potem ją wdrażać, wybudzą się natychmiast wszystkie lęki i ograniczające programy, dlatego w ramach warsztatów lub też coachingu grupowego będę Cię prowadzić i pracować z Tobą nad wprowadzeniem spokoju, obfitości i wiary, by mogła zastąpić obawy i stare programy.

O ile przez pierwsze 3 miesiące będziemy ustawiać twój mindset, o tyle podczas kolejnych 3 przeznaczonych na wdrazanie zmian, zaczną wychodzić wszystkie dodatkowe lęki i ograniczenia, z którymi przyjdzie Ci się zmierzyć, a z moją i grupy pomocą będziesz je śmiało pokonywać.

Seminaria

W każdym miesiącu będą odbywać się merytoryczne seminaria, które dostarczą Ci niezbędnej wiedzy do wprowadzania nowej struktury w twoim biznesie. Wyjaśnią wszystkie zawiłości oraz niejasności i pozwolą Ci przekształcić obecny biznes lub zbudować go od nowa tak, być mogłaze spokojem i lekkością prowadzić firmę i zarabiać pieniądze.

To 60 minutowe spotkania wypełnione merytoryczną wiedzą i moim podejściem biznesowym. Każde z nich będzie nagrane tak byś zawsze mogła do niego wrócić kiedy będziesz tego potrzebowała lub jeśli nie będziesz mogła być na spotkaniu na żywo.

Mentoring

Po każdym seminarium chcę byś od razu mogła przejść do działania. Aby było to możliwe potrzebujesz mieć jasnoć so masz robić, jaki jest twój następny krok, gdzie pojawia się trudność.

Wtedy podczas sesji mentoringowej będę służyć Ci moim doświadczeniem biznesowym i pokazywać Ci, co możesz zrobić, by usunąć przeszkody stojące na twojej drodze wprowadzania zmian. Podczas tych 2 godzinnych spotkań będziesz mogłą zapytać się mnie o wszystko co w danym momencie stanowi dla Ciebie problem lub wyzwanie w biznesie lub czego proprostu jeszcze nie wiesz.

Dzięki temu będziesz mogła efektywnie działać przez kolejne 3 tygodnie.

Robocze spotkania Grupy

Ten program ma kilka dodatkowych „ukrytych celów”.

Jednym z nich jest stworzenie grupy, w ramach której będziesz mogła znaleźć potencjalnych partnerów biznesowych oraz dodatkowe wsparcie dzięki sieci kontaktów każdej z uczestniczek. Dodatkowo dzięki regularnym spotkaniom roboczym masz dodatkowy bodziec motywacyjny do utrzymania się na swojej ścieżce i wdrażania zmian.

Będziesz mogłą naprawdę poznać pozostałe uczestniczki a nawyk co miesięcznych spotkań roboczych będzie mógł przekształcić się w regularny wewnątrzsterowny mastermind w ramach którego będziesz wspierana dużo dłużej niż przez 6 miesięcy. 

Nagranie i materiały PDF na każdy miesiąc

Nie wszystko z teorii i mojego podejścia biznesowego będę w stanie przekazać Ci podczas naszych seminariów, dlatego otrzymasz dostęp do wszystkich moich dotychczas stworzonych materiałów i nagrań. 

Materiały są podzielona na konkrente miesiące, kiedy będą najbardziej przydatne.  Niemniej dostęp do nich dostaniesz od razu po podpisaniu umowy i zaksięgowaniu pierwszej  wpłaty, byś mogła zacząć czerpać z nich zanim zacznie się program.

Organizacyjne szczegóły

Przez 6 miesięcy w każdym miesiącu:

⚜️ Jedno 90 minutowe spotkanie coachingu grupowego/warsztatowe 

⚜️ Jedno 60 minutowe seminarium połączone z 2 godzinnym Mentoringiem grupowym (w sumie 3 h)

⚜️ Materiały PDF oraz nagrania przygotowujące oraz wspomagające pracę na każdy miesiąc

⚜️ Jedno spotkanie robocze grupy (UWAGA – przez pierwsze 3 miesiące będę obecna na tych spotkaniach, by współpracę zamoderować, ale by stanowić dodatkowe wsparcie w tych tak ważnych miesiącach programu)

A dodatkowo:

⚜️3 bonusowe inspirujące spotkania z gośćmi połączone z sesją pytań i odpowiedzi (Ty decydujesz o co pytasz)

⚜️Możliwość zaprezentowania siebie i/lub biznesu w społeczności Firma jest Kobietą w ramach grupy, fanapage-a i newslettera

⚜️Uczestnictwo w grupie w ramach zamoderowanej współpracy, której celem jest biznesowa współpraca

Ciąg dalszy szczegółów organizacyjnych

⚜️Spotkania Warsztatowe odbywać się bedą w II wtorek miesiąca o godzinie 17:00

⚜️ Seminaria z mentoringiem będą się odbywać w III wtorek miesiąca o godzinie 17:00

⚜️ Spotkania robocze grupy będą się odbywać w IV wtorek miesiąca o godzinie 17:00

STARTUJEMY W KWIETNIU 2023

Opinie Kobiet, które rozwinęły biznes i siebie we współpracy ze mną

To był kolejny, trzeci etap mojej współpracy z Anią 🙂 I jestem przekonana, że nie ostatni! To, dokąd doszłam dzięki jej wsparciu i mentoringowi zadziwia mnie samą!

Zdecydowałam się na dalsze wspólne działanie po tym, jak Ania pomogła mi wydostać się ze swoistego klinczu biznesowo-decyzyjno-emocjonalnego w czasie zaledwie 3 miesięcy. A ja nie chciałam zostawać na poziomie tylko tych rozwiązanych problemów, ale piąć się wyżej 🙂

Podczas kolejnych miesięcy wspólnych działań otrzymałam nie tylko profesjonalny mentoring, konkretną wiedzę biznesową i wskazówki, jak tej wiedzy używać mądrze, ale też motywację, uwagę, wsparcie emocjonalne i nowe metody radzenia sobie z rzeczami, które wciąż mnie mocno blokowały. Poczułam jeszcze mocniej i bardziej realnie, na czym polega elastyczne prowadzenie biznesu w zgodzie ze sobą – to w końcu przestała być teoria. Doprecyzowałam też swoje potrzeby, wizje i cele oraz zyskałam nowe, dopasowane do mnie narzędzia „twarde i miękkie”, które pozwalają mi pozostać w stanie spokoju i wiary w każdych okolicznościach oraz podejmować w rezultacie przemyślane decyzje służące mojemu biznesowi, ale też mnie samej.

Finalnie wkraczam w kolejny rok z lekkością i dystansem oraz wiarą w siebie, swoją wiedzę, intuicję i swój biznes. Było warto!

Agata Dąbrowska

Naczynia Połączone

Gdy spotkałam się z Anią w zeszłym roku, byłam sfrustrowana, zestresowana, zmęczona, przytłoczona i nieszczęśliwa. Wpadłam w sidła zastawione przez mój własny umysł. Ania zaakceptowała wszystkie moje emocje, wysłuchała mnie a potem kopnęła i zmotywowała.

Powiedziała też: „Potrzebujesz nowej strategii, aby wznieść twój biznes na wyższy 7 cyfrowy poziom”. I to był początek procesu.

Omówiłyśmy wszystkie aspekty biznesu, co robić, kiedy robić i jak robić. Każda moja obiekcja była obracana w popiół przez kolejny pomysł Ani. Potrzebowałam roku, by zaadoptować biznes całkowicie do wszystkich zmian, sprawdzić nową strategię i zmienić moje nastawienie. Teraz czuję się gotowa do osiągania moich celów. Ale to co rozpoczęłyśmy robić w zeszłym roku dodało mi biznesowych skrzydeł.

Ania przygotowała dla mnie specjalne ćwiczenia, by odbudować moją motywacje, pewność siebie i power biznesowy, czego definitywnie potrzebowałam.

Jeśli chcesz zmienić swój biznes, czujesz, że utknęłaś gdzieś z pomysłami biznesowymi, nie wiesz co zmienić, a twoje marzenia oddalają się od Ciebie, zacznij współpracę z Anią!

Agnieszka Zielińska

www.skinwisdom.pl

Kiedy podejmujemy decyzję o założeniu biznesu, jesteśmy pełni pozytywnej energii i pasji do
działania. Mamy wrażenie, że nasze usługi czy produkty będą po prostu rozchwytywane, ponieważ
dajemy przecież ogromną wartość.

A tu guzik 🙂 Mija rok, dwa i nagle okazuje się, że w sumie to
niewiele człowiek wie o tym całym biznesie i wszystko idzie jak krew z nosa. Rośnie frustracja,
poczucie niepewności. Pojawia się porażka na horyzoncie.

I tutaj Ania spieszy z pomocą. Z łatwością
zdiagnozowała główne problemy mojej firmy, wyjaśniła błędy i dzięki temu mogłyśmy razem ułożyć
plan działania, który jest spójny z moją wizją i zapewnia poczucie bezpieczeństwa.

Ania dała mi
narzędzia, które wynoszą moją działalność na wyższy poziom. We współpracy jest niezwykle istotny
stały kontakt z Anią, dzięki czemu mam motywację do działania i odpowiedź na każdą wątpliwość.

Jeżeli czujecie, że Wasz biznes stanął w miejscu – z całego serca polecam usługi Ani. Ona sprawi, że
zadzieje się magia!

Ewa Burzyńska

www.ewaburzynska.pl

Kurs z Anią był rozwiązaniem moich finansowych i budżetowych niepewności w firmie. Udostępnione w kursie materiały były tym czego od dawna szukałam i potrzebowałam. Excelowskie tabele są rewelacyjne i dają pełną jasność w kwestii kosztów i dochodów w firmie, a co za tym idzie doskonale prezentują przepływ środków. Co więcej – dzięki współpracy i omówieniu wszystkiego z Anią, dość szybko rozmyły się moje wszelkie obawy związane z wypełnianiem tabelek. W ciągu 2-3 tygodni dostałam odpowiedzi na wszystkie wątpliwości czy i ile rzeczywiście zarabiam, i na jaki standard życia mogę sobie pozwolić. W końcu dzięki współpracy z Anią nauczyłam się i zrozumiałam dlaczego powinnam tak a nie inaczej wyceniać swoje usługi, a nie sugerować się innymi czy szeroko rozumianym „rynkiem”. Korzystam z arkuszy już od roku i w tej chwili nie wyobrażam sobie już ogarniania finansów . Uważam, że ten kurs jest wart niemal każdych pieniędzy

Magdalena Budzoń

www.mabarchitektura.pl

Jestem zdecydowana na

Pełny udział w programie:

– 6 spotkań warsztatowych

– 6 praktycznych seminariów

– 6 spotkań mentoringowych

– 6 spotkaniach roboczych grupy

– dostęp to wszystkich stworzonych do tej pory nagrań (ponad 25 godzin) i materiałów pdf

Bonusy

– możliwość pokazania siebie i biznesu w społeczności Firma jest Kobietą (FB grupa, Fan page, newsletter)

– 3 bonusowe inspirujące spotkania z gośćmi połączone z sesją mentoringową (Ty decydujesz o co i kogo pytasz) na przestrzeni kolejnych 3 miesięcy, co oznacza, że efektywnie dostajesz moje wsparcie nie przez 6 a 9 miesięcy.

5000 euro

Udział w pierwszych. 3 miesiącach programu:

– 3 spotkań warsztatowych

– 3 praktycznych seminariów

– 3 spotkań mentoringowych

– 3 spotkaniach roboczych grupy

– dostęp to wszystkich stworzonych do tej pory nagrań (ponad 25 godzin) i materiałów pdf

3000 euro

INWESTYCJA

Przy udziale w całym programie:

Pierwsza płatność w wysokości 1000 euro przelewem na konto do 10 Kwietnia 2023.

A następnie przez 5 miesięcy 800 euro przelewem na konto do 10 każdego miesiąca począwszy od maja.

 

Przy udziale w pierwszych 3 miesiącach:

Pierwsza płatność w wysokości 1000 euro przelewem na konto do 10 kwietnia 2023.

A następnie przez kolejne 2 miesiące po 1000 euro przelewem na konto do 10 każdego miesiąca. 

Potrzebujesz innej formy rozłożenia płatności, zastanawiasz się jak sfinansować program lub masz jeszcze pytanie dotyczące programu, by mieć pewność, że to dla Ciebie rozwiązanie, umów się ze mną na 20 minutową rozmowę

Ważne Pytania

1. CHCĘ WZIĄĆ UDZIAŁ W PROGRAMIE, JAK MAM WPŁACIĆ PIERWSZĄ PŁATNOŚĆ I PODPISAĆ UMOWĘ?

Napisz proszę do mnie maila zatytułowanego: „Zgłoszenie do programu” na adres anna@firmajestkobieta.com

Napisz proszę, czy zdecydowałaś się na pełny program, czy skróconą wersję, swoje dane do faktury oraz czy jesteś płatnikiem podatku VAT czy nie. W odpowiedzi na maila, wyślę Ci fakturę z danymi do przelewu oraz podpisaną przeze mnie umowę. Poproszę Cię o jej wydrukowanie, podpisanie i odesłanie skanu, lub jej zdjęć mailem.

2. CZY NAPRAWDĘ MOGĘ WZIĄĆ UDZIAŁ TYLKO W PIERWSZYCH 3 MIESIĄCACH?

Tak!

3. CO STRACĘ BIROĄC UDZIAŁ TYLKO W 3 MIESIĄCACH?

W trakcie pierwszych trzech misięcy będziemy ustawiać twój biznes i mindset, po tym czasie zaczniemy wdrożenie nowego modelu i strategii. Nie biorąc udziału w dalszej części rezygnujesz z mojego mentoringu na tym etapie. Zatem w przypadku trudności czy to związanych z lekiem, ograniczającymi przekonaniami czy też z technicznymi aspektami będziesz musiała sama sobie z nimi poradzić.

4. JEŚLI PO 3 MIESIĄCACH ZMIENIĘ ZDANIE, BĘDĘ MOGŁA DOŁĄCZYĆ NA POZOSTAŁE 3 MIESIĄCE + 3 MIESIĄCE BONUSOWE?

Tak, rozumiem, że możesz bac się dzisiaj podjąć zobowiązanie na 6 miesięcy ale po pierwszych 3 sytuacja rozwinie się tak, że będziesz chciała pozostać w programie, dlatego daję taką możliwość.

Nazywam się Ania Kupisz. Jestem właścicielką biznesową, Biznesowym Mentorem, strategiem i psychologiem. Od 2011 roku pracuję z przedsiębiorczymi kobietami nad ich biznesami łączą moje wykształcenie ekonomiczne, psychologiczne oraz doświadczenie z prowadzenia biznesów z różnych branż.

W 2015 roku powołałam do życia Inicjatywę „Firma Jest Kobieta” w ramach której dzielę się wiedzą i doświadczeniem biznesowym jakie uważam za niezbędne do osiągnięcia sukcesu na rynku ale NIE KOSZTEM SIEBIE I SWOJEJ RODZINY.

Często idę pod prąd nie zgodnie z tym co rynek właśnie krzyczy do Ciebie a co jest nie zgodne z moją intuicją, logiką,  zdrowym rozsądkiem i liczbami w biznesie!

Pewnie dlatego właśnie po to połączenie intuicji, rozsądku, odwagi do myślenia o dużej skali ze spokojem i z liczbami, przeliczaniem cen oraz budowaniem zdrowych przepływów finansowych przychodzą do mnie moje klientki.

Przez ostatnie 2,5 roku mimo pandemii i lockdawn-ów, wprowadziłam ponad 20 przedsiębiorczych kobiet na dochody między 250.000 a 500.000 PLN rocznie minimalizując ich nakład pracy.

Od początku pandemii wprowadziłam 6 biznesów na 7 cyfrowe obroty i towarzyszące im godziwe wynagrodzenia dla właścicieli oraz 6 cyfrowe zyski. W 10 biznesach o silnych. 6 cyfrowych obrotach uspokoiłam sytuację finansową, wprowadzając strukturę pozwalającą na generowanie większych przychodów, optymalizując płacone podatki i wprowadzając przewidywalność finansową do firmy. A w 3 firmach w ścisłej współpracy z ich właścicielkami opracowałyśmy plan restrukturyzacji oraz rozwoju finansowego pozwalający na wyjście ze spirali długów w jakie biznes popadł a jaki pogłębiła pandemia.

A prywatnie jestem szczęśliwą Kobietą, która realizuje swoje marzenia dzięki pieniądzom ze swojego biznesu 🙂 Na co dzień mieszkam w Kanadzie, w pięknej Kolumbii Brytyjskiej otoczona lasami, jeziorem i naturą co od wielu lat było moim marzeniem. W 2019 roku rodzinnie podjęliśmy się największego dla nas wyzwania. Przeszliśmy na nauczanie domowe z moimi dwoma nastoletnimi synami i dziś realizujemy swój własny program nauczania zgodny z nami. i tym co dla nas jest ważne.