Kurs na Biznes

zgodny z Tobą i osadzony w Twoich realiach finansowych

Zapraszam Cię na 6 dniowy kurs online

ustawiający fundamenty twojego biznesu

Anna Kupisz

Zapraszam Cię do udziału w moim on-line-owym kursie

KURS NA BIZNES W ZGODZIE Z SOBĄ I WŁASNYMI REALIAMI FINANSOWYMI

Szczególnie jeśli

⚜️ jeszcze nie generujesz wysokich 6 czy 7 cyfrowych obrotów,

⚜️ dopiero zaczynasz,

⚜️Jeśli zaś odnosisz już pierwsze sukcesu w sprzedaży jednak sam biznes od środka zachowuje się jak kolejka na rollercoaster-ze,

Ten kurs jest dla Ciebie – poznasz elementy, które potrzebujesz wprowadzić, by móc budować zyskowny biznes i rozpocząć proces uspokajania biznesu 🙂

Co się wydarzyło, że po tylu latach ponownie otworzyłam się nie tylko na przygotowanie kursu on-line ale  i możliwość głębszej współpracy z kobietami, które jeszcze nie osiągnęły silnych 6 czy 7 cyfrowych obrotów?

Jeśli oglądałaś warsztat „Moc Intencji w biznesie w 2023” z początku stycznia, to wiesz, że pod koniec warsztatu w odpowiedzi na pytanie Gosi Górnej, co mi się pokazało podczas ćwiczenia jakie nam zaserwowała, zaczęłam się śmiać w głos, ponieważ mocno poczułam potrzebę pracy z kobietami na początku drogi biznesowej. Gdy powiedziałam to Gosi, odparła: – Czyż to nie oczywiste? Jak kobiety mają budować 6 i 7 cyfrowe biznesu, gdy nie mają od początku struktury i biznesu przygotowanego na przyjęcie takich pieniędzy?

To podsumowanie, było strzałem w 10!

W ostatnich latach bardzo skupiłam się na kobietach z biznesami o wysokich obrotach, ale mających jednocześnie problemy z zyskiem, przepływem finansowym, czasem wpadającymi przez to w zadłużenia, wypalenie, totalne zniechęcenie i zmęczenie.

I co tam robię?

Wprowadzam brakującą strukturę!

Pracując często z kolosami na glinianych nogach, moja praca polega na zastąpieniu ich porządnymi fundamentami (o których zazwyczaj nikt wcześniej właścicielkom nie powiedział), by biznes mógł osiąść, dać poczucie bezpieczeństwa (zamiast je odbierać), zyski dla firmy i rosnąć dalej.

A CO BY BYŁO GDYBYŚ OD POCZĄTKU MIAŁA TĄ STRUKTURĘ?

Czyli gdybyś miała od początku osadzenie siebie w spokoju, pełne zrozumienie swoich liczb, wyliczone ceny na ich podstawie oraz zbudowaną na nich strategie biznesową i to wzrastające poczucie obfitości?

Zatem postanowiłam nie czekać aż dojdziesz do poziomu 0.5 mln, 800 tysięcy czy powyżej 1 mln obrotów, by wprowadzać strukturę w twoim biznesie!

Gdy pomyślę ile można by zaoszczędzić stresu, lęku, nerwów, niepokoju a ile więcej zyskać spokoju i radości to aż się prosi o ten summit i program, który to umożliwi!

Jeśli już teraz ciekawi Cię możliwość głębszej współpracy ze mną i program jaki przygotowałam to tutaj możesz więcej o nim poczytać

Z czego składa się ten kurs on-line:

To kurs składający się z nagrań, ćwiczeń oraz zadań w ramach których:

1. Dzień 1

Nauczysz się osadzać się w spokoju, by móc bez lęku, stresu i wątpliwości podejmować najlepsze decyzje w oparciu o intuicję, liczny i fakty zamiast decyzji podyktowanych lękiem

Poznasz proces, jaki kryje się za budowaniem biznesów odnoszących trwały sukces na rynku. W końcu zobaczysz co zrobić, by odblokować siebie, gdy nie wiesz JAK działać, JAK zacząć, JAK znaleźć klientów.  Pokażę Ci co dzieje się z umysłem człowieka, gdy przestaniemy mu zadawać inne pytania niż „JAK osiągnąć swoje cele?” Zobaczysz, że by dojść do celu nie musisz wiedzieć „JAK” to zrobić! – Brzmi magicznie? A magii w tym nie ma żadnej, natomiast gwarancja, że po tym spotkaniu będziesz od razu gotowa na kolejny krok w budowaniu swojego biznesu!

2. Dzień 2

Prowadząc biznes potrzebujesz umieć rozmawiać o pieniądzach ze swoim klientem. Rozmawiać, a nie manipulować lub stosować tricki wymuszające decyzję!.

Pieniądz, ceny, liczby w biznesie – ileż to dostarcza niepotrzebnych emocji, stresu, lęku że jeśli wydam to zabraknie, zacznę negocjować terminy płatności lub liczbę płatności to odeślą mnie z kwitkiem, powiem, że mnie nie stać to będą patrzeć na mnie z góry, albo z politowaniem, albo wzgardą – to myśli wielu z twoich klientów.

Zatem ten dzień będzie mówił o tym jak podejść do pieniądza, liczb w biznesie, negocjacji finansowych, innymi słowy dowiesz się jak okiełznać emocje związane z poczuciem braku wystarczających środków finansowych i jak rozmawiać z klientem by stworzyć atmosferę zaufania, bezpieczeństwa, która pozwoli Wam zastanowić się co musiałoby się zadziać, by klient dokonał zakupu.

3. Dzień 3

Które modele biznesowe, na jakim etapie rozwoju się sprawdzają

Tego dnia będziesz miała okazję zweryfikować czy twój obecny model funkcjonowania firmy ma szanse na sukces, czy raczej skazuje się na powolny, trudny i okupiony ciężką pracą rozwój.

4. Dzień 4

Transformacja obecnego modelu i strategi biznesowej

Tego dnia dowiesz się jak przekształcać (lub budować od zera) model biznesowy i strategię i jaka fundamentalna struktura jest Ci potrzebna byś nie zbudowała kolosa na glinianych nogach.

5. Dzień 5

Wdrażanie nowej struktury i strategii biznesowej bez lęku

Model biznesowy, strategię. i strukturę trzeba po prostu wdrożyć a następnie działać wykorzystując ją na co dzień! Tak to takie proste 🙂 O sztuce wchodzenia przez otwarte drzwi (czyli wdrażania przygotowanej struktury) bez lęku a z lekkością, radością i pewnością siebie będzie 5 dnia.

6. Dzień 6

 MÓJ FINANSOWY KOMPAS

Na koniec pokażę Ci jak tworzy się biznesowy finansowy kompas, który pokazuje jak płynąć, by nie rozbić się o skały a kiedy będziesz musiała wziąć głęboki wdech, bo jeśli nie zmienisz kursu, to przez jakiś czas będziesz płynąć ale pod wodą.

A co dalej?

Wiem jak łatwo wytracić momentum po różnego rodzaju intensywnych warsztatach, seminariach, kursach. A po tych 6 dniach czekać na Ciebie będzie okres wprowadzania zmian w swoich nawykach biznesowych w życie.

Dlatego przez cały kolejny miesiąc raz w tygodniu będę przysyłać Ci inspirującą rozmowę o Biznesie i nie tylko ze specjalnym Gościem.

Więc będziemy pogłebiac tematy spokoju, obfitości i strategii biznesowej 🙂

Podsumowując

⚜️ Jeśli jeszcze nie generujesz wysokich 6 czy 7 cyfrowych obrotów,

⚜️ Jeśli dopiero zaczynasz,

ten kurs jest dla Ciebie

⚜️Jeśli zaś odnosisz już sukcesu w sprzedaży jednak sam biznes od środka zachowuje się jak kolejka na rollercoaster-ze,

To zapraszam – poznasz elementy, które potrzebujesz wprowadzić, by móc rozpocząć proces uspokajania biznesu:)

Ciąg dalszy szczegółów organizacyjnych

 Kurs on-line „Kurs Na biznes” w wersji podstawowej składa się z:

⚜️ 3 Merytorycznych Seminariów o biznesie

⚜️3 Nagrań Warsztatowych wspierających Ciebie jako właścicielkę biznesu, byś mogła przekształcać swój obecny model biznesowy i strategię, tak by biznes był zyskowny i w zgodzie z Tobą

⚜️5 bonusowych nagrań uzupełniających i pogłębiających nagrania merytoryczne dotyczących m.in.:

– tworzenia produktu/usługi,

– ich wyceny,

– wyboru odpowiedniego segmentu klienta oraz

– „road mapy” pokazującej co potrzebujesz robić krok po kroku by znaleźć i przyciągnąć swojego klienta.

⚜️ Dostęp do wszystkich nagrań jest nieograniczony czasowo

Co mówią o mnie moi klienci?

Jeśli jeszcze nie wiesz kim jestem

Nazywam się Ania Kupisz. Jestem właścicielką biznesową, Biznesowym Mentorem, strategiem i psychologiem. Od 2011 roku pracuję z przedsiębiorczymi kobietami nad ich biznesami łącząc moje wykształcenie ekonomiczne, psychologiczne oraz doświadczenie z prowadzenia biznesów z różnych branż.

W 2015 roku powołałam do życia Inicjatywę „Firma Jest Kobieta”, w ramach której dzielę się wiedzą i doświadczeniem biznesowym, jakie uważam za niezbędne do osiągnięcia sukcesu na rynku ale NIE KOSZTEM SIEBIE I SWOJEJ RODZINY.

Często idę pod prąd nie zgodnie z tym, co rynek właśnie krzyczy do Ciebie, a co jest niezgodne z moją intuicją, logiką,  zdrowym rozsądkiem i liczbami w biznesie!

Pewnie dlatego właśnie po to połączenie intuicji, rozsądku, odwagi do myślenia na dużą skalę ze spokojem i z liczbami, przeliczaniem cen oraz budowaniem zdrowych przepływów finansowych, przychodzą do mnie moje klientki.

Przez ostatnie 3 lata mimo pandemii i lockdawn-ów, wprowadziłam ponad 20 przedsiębiorczych kobiet na dochody między 250.000 a 500.000 PLN rocznie minimalizując ich nakład pracy.

Od początku pandemii wprowadziłam 6 biznesów na 7 cyfrowe obroty i towarzyszące im godziwe wynagrodzenia dla ich właścicieli oraz 6 cyfrowe zyski. W 10 biznesach o silnych 6 cyfrowych obrotach uspokoiłam sytuację finansową, wprowadzając strukturę pozwalającą na generowanie większych przychodów, optymalizując płacone podatki i wprowadzając przewidywalność finansową do firmy. A w 3 firmach w ścisłej współpracy z ich właścicielkami opracowałyśmy plan restrukturyzacji oraz rozwoju finansowego pozwalający na wyjście ze spirali długów, w jakie biznes popadł a jaki pogłębiła pandemia.

A prywatnie jestem szczęśliwą Kobietą, która realizuje swoje marzenia dzięki pieniądzom ze swojego biznesu 🙂 Większą część roku spędzam w Kanadzie, w pięknej Kolumbii Brytyjskiej otoczona lasami, jeziorem i naturą co od wielu lat było moim marzeniem. W 2019 roku rodzinnie podjęliśmy się największego dla nas wyzwania. Przeszliśmy na nauczanie domowe z moimi dwoma nastoletnimi synami i dziś realizujemy swój własny program nauczania zgodny z nami. i tym co dla nas jest ważne.

A więcej o mnie i o tym co mówią o mnie klienci możesz poczytać stronie www.firmajestkobieta.com

Dołączając wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości e-mail z informacjami o nowościach, promocjach i usługach Softway LTD na zasadach opisanych w polityce prywatności.