Kurs na Biznes

Serdecznie zapraszam Cię do budowania biznesu ZGODNEGO Z TOBĄ I OSADZONEGO W TWOICH REALIACH FINANSOWYCH

Z tego nagrania nauczysz się osadzać się w spokoju, by móc bez lęku, stresu i wątpliwości podejmować najlepsze decyzje w oparciu o intuicję, liczny i fakty zamiast decyzji podyktowanych lękiem

Poznasz proces, jaki kryje się za budowaniem biznesów odnoszących trwały sukces na rynku. W końcu zobaczysz co zrobić, by odblokować siebie, gdy nie wiesz JAK działać, JAK zacząć, JAK znaleźć klientów.  

Z tego nagrania dowiesz się jak podejść do pieniądza, liczb w biznesie, negocjacji finansowych, innymi słowy dowiesz się jak okiełznać emocje związane z poczuciem braku wystarczających środków finansowych i jak rozmawiać z klientem by stworzyć atmosferę zaufania, bezpieczeństwa, która pozwoli Wam zastanowić się co musiałoby się zadziać, by klient dokonał zakupu.

Które modele biznesowe, na jakim etapie rozwoju się sprawdzają

Dzięki temu nagraniu będziesz miała okazję zweryfikować czy twój obecny model funkcjonowania firmy ma szanse na sukces, czy raczej skazuje się na powolny, trudny i okupiony ciężką pracą rozwój.

Transformacja obecnego modelu i strategi biznesowej

Z tego nagrania dowiesz się jak przekształcać (lub budować od zera) model biznesowy i strategię i jaka fundamentalna struktura jest Ci potrzebna byś nie zbudowała kolosa na glinianych nogach.

Wdrażanie nowej struktury i strategii biznesowej bez lęku

Model biznesowy, strategię. i strukturę trzeba po prostu wdrożyć a następnie działać wykorzystując ją na co dzień! Tak to takie proste ? To nagranie jest o sztuce wchodzenia przez otwarte drzwi (czyli wdrażania przygotowanej struktury) bez lęku a z lekkością, radością i pewnością siebie.

MÓJ FINANSOWY KOMPAS

Na koniec pokażę Ci jak tworzy się biznesowy finansowy kompas, który pokazuje jak płynąć, by nie rozbić się o skały a kiedy będziesz musiała wziąć głęboki wdech, bo jeśli nie zmienisz kursu, to przez jakiś czas będziesz płynąć ale pod wodą.

A może chcesz zajrzeć do strefy wiedzy i poczytać na inne tematy, które mogą się przydać w budowaniu biznesu z sukcesem?

Manipulacja i Tricki sprzedażowe, które psują rynek część 3

Manipulacja i tricki sprzedażowe, które psują rynek część 3Od dawna wiadomo, że niemal wszystko świetnie sprzedaje się na poczuciu braku i wpędzaniu w poczucie winy. Poczucie winy związane jest oczywiście z tym,  że wmawia Ci się, że nic nie robisz (czytaj opierasz...

Manipulacja i tricki sprzedażowe, które psują rynek część 2

Manipulacja i tricki sprzedażowe, które psują rynek część 2Słyszałaś kiedyś o warunkach wstępnych? Lub też częściej spotykana nazwa, szczególnie przy grach komputerowych, wymaganiach jakie komputer musi spełniać, by gra zadziałała? No właśnie, z jednej strony tak, a z...

Manipulacja i tricki sprzedażowe, które psują rynek część 1

Manipulacja i tricki sprzedażowe, które psują rynek część 1Tym razem opowiem Ci jak obsesja domykania sprzedaży i używanie manipulacji i tricków oraz teorii wpływu rujnuje jedno z najpotężniejszych narzędzi do poznania twojego klienta, nawiązania z nim relacji,...

A może jeszcze chcesz posłuchać podcastu lub zerknąć na video bloga?