„Obfitość, Finanse, Pieniądze, czyli budujemy stabilny i zyskowny biznes na własnych warunkach”

Serdecznie zapraszam Cię na 7 dniowe bezpłatne wydarzenie on-line na żywo, podczas którego nauczysz się nie tylko jak:

Wyceniać własną pracę, swoje usługi i produkty, ale również zobaczysz,

jak zbudować efektywną strategię biznesową, zanurzoną w liczbach, która generuje zysk oraz stabilizuje finansowo firmę.

Dodatkowo będziesz mogła popracować nad blokującymi Cię przekonaniami, dostaniesz możliwość rozwiązywania bieżącego wyzwania biznesowego podczas „Strategy Finanse and Mindset Love Seat” oraz nawiązania wartościowych kontaktów z fantastycznymi przedsiębiorczymi Polkami nie tylko z Polski, podczas moderowanej sesji networkingowej w rotujących pokojach na zoom-ie

Zaczynamy 15 stycznia 2024 o godz 18:00

Dołączając wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości e-mail z informacjami o nowościach, promocjach i usługach Softway LTD na zasadach opisanych w polityce prywatności.

Zapraszam Cię serdecznie

Na to 7 dniowe bezpłatne wydarzenie on-line na żywo, szczególnie:

– jeśli rozpoczynasz swoją przygodę z biznesem i nie masz ochoty na nowo odkrywać koła, tylko od razu dowiedzieć się jak buduje się stabilny i zyskowny biznes od podstaw

– jeśli prowadzisz własny biznes, pierwsze sukcesy w marketingu i sprzedaży masz już na swoim koncie.  Może nawet wypracowałaś już nieźle działający system do pozyskiwania nowych klientów, jednak jednocześnie nadal nie jesteś w stanie regularnie wypłacać sobie takich pieniędzy, które pozwoliłyby Ci na ten styl życia, o który Ci chodzi.

-jeśli twój biznes wreszcie wystrzelił a wraz z dynamicznym wzrostem przychodów, wzrosły też koszty, ilość pracy i zaczynasz czuć, że przestajesz wyrabiać i tracisz kontrolę nad pieniędzmi w biznesie (niby są, ale na koniec miesiąca to ich nie ma)

i

– chciałabyś wiedzieć jak ustawia się finansowe fundamenty w firmie i buduje na nich dochodową strategię biznesową, która stabilizuje biznes, pomaga zapanować nad chaosem i daje tobie więcej czasu i pieniędzy

oraz

– jesteś gotowa na budowanie zdrowego biznesu w zgodzie z sobą nawet jeśli wymaga to wychodzenia ze strefy komfortu i zmierzenia się z przekonaniami blokującymi Ciebie przed rozwojem firmy.

Dlaczego warto?

Zaprojektowałam ten summit tak byś mogła

Podczas warsztatów, popracować nad blokującymi lękami, wprowadzić spokój, lekkość oraz otworzyć się na obfitość w życiu i biznesie

Dzięki merytorycznym seminariom, zbudować finansowe fundamenty pod strategię biznesową przynoszącą stabilne, przewidywalne dochody dla Ciebie oraz zysk dla samej firmy.

Podczas sesji networkingowej, poznać potencjalne partnerki biznesowe oraz klientki, a podczas sesji mentoringowej popracować ze mną nad bieżącymi wyzwaniami.

W sumie przygotowałam dla Ciebie:

2 warsztaty, 5 merytorycznych i zarazem praktycznych seminariów, sesję networkingową w rotujących pokojach na zoom-ie oraz sesję mentoringu grupowego.

Wydarzenie dzień po dniu

ZDROWY, ZYSKOWNY, STABILNY i PRZEWIDYWALNY BIZNES

Od czego zacząć budowanie /przekształcanie biznesu, tak by był ZDROWY, ZYSKOWNY, STABILNY i PRZEWIDYWALNY? Które modele biznesowe, na jakim etapie rozwoju się sprawdzają

Zaczniemy od tego, że zweryfikujesz, czy twój obecny model, w jakim chcesz prowadzić lub prowadzisz firmę ma szanse na sukces, czy raczej skazuje Cię na powolny, trudny i okupiony ciężką pracą rozwój.

Tego dnia poznasz też kamienie milowe w budowaniu strategii biznesowej opartej na racjonalnych liczbach (twoich liczbach) tak by, móc wypłacać sobie godziwe wynagrodzenie od początku istnienia biznesu.

FINANSOWY TRZON KAŻDEJ STRATEGII BIZNESOWEJ

Drugiego dnia, zobaczysz, co to znaczy zanurzyć strategię biznesową w liczbach, tak, by biznes mógł stać się zyskowny, stabilny i przewidywalny. Nauczysz się liczyć, swoją stawkę za godzinę/swoje wynagrodzenie według zasad, których uczę swoich klientów. 

Tego dnia zrozumiesz też w pełni mechanizm powstawania ceny i powiązania jej z celami sprzedażowymi.

To tego dnia zahaczymy również o podatki i rozliczenia firmowe.

Innymi słowy, dowiesz się jakie liczby są Ci potrzebne do tego, by móc osadzić na nich całą strategię marketingową i sprzedażową, tak by nie prowadzić biznesu oderwanego od realiów i nie budować kolosów na glinianych nogach.

To jak w biznesie zarabiać a nie wciąż żonglować pieniędzmi?

Z pieniędzmi w biznesie bywa jak z za krótką kołdrą. Pociągniesz ją z jednej strony i wypłacisz sobie pieniądze, to brakuje na rozwój i inwestycje. Zainwestujesz np. w reklamy, to nie ma na twoje wynagrodzenie.

Tego dnia dowiesz się dlaczego biznesy na koniec roku odnotowują stratę mimo, że były przekonane, że prosperują. Porozmawiamy o tym jak szybko sprawdzić co się dzieje dziś u Ciebie i co się wydarzy w przeciągu 6 miesięcy (to prosta matematyka, a nie zaglądanie do szklanej kuli 🙂 ). A dodatkowo jak uniknąć błędów w strategii, by finansowo wyjść na swoje 😀

Nie pominiemy też elementów związanych z cenami, zatem wskażę najczęściej popełniane błędy na etapie ich wyliczania i ustalanie całej polityki cenowej.

To właśnie tego dnia dowiesz się również, dlaczego Jednoosobowa działalność gospodarcza potrafi być zabójcza dla marży i zysku w twoim biznesie i co zrobić, by to zjawisko zminimalizować lub wyeliminować.

A po seminarium, zaproszę Cię na moją „SESJĘ NETWORKINGOWĄ”

Będziesz networkować, według moich zasad w rotujących pokojach na Zoom, dostając wystarczająco dużo czasu nie tylko, by móc rzeczywiście poznać inne genialne przedsiębiorcze kobiety, ale i by one mogły poznać Ciebie.

Tradycją tych spotkań jest fantastyczna atmosfera, podczas której zawiązują się partnerstwa biznesowe, przedsiębiorczynie otrzymują wsparcie i niesamowity zastrzyk energii do współpracy biznesowej ponad ograniczającymi nas przekonaniami a nawet granicami geograficznymi!

Jak połączyć strategie cenowe z marketingiem i sprzedażą?

Żyjemy w tym świecie lików, obserwatorów, fanów itd, ale czy to o te like-i i serduszka nam chodzi w biznesie?
Tego dnia odkryjesz, dlaczego lejek sprzedażowy i algorytm FB, Instagrama, Youtuba, czy tiktoka oraz to ile razy dziennie czy w tygodniu postujesz nie ma większego znaczenia dla wyników sprzedażowych?
Dowiesz się, że tu chodzi o system – system, który przyciągnie dobrych klientów – a wiesz, że oni często nie komentują, nie like-ują, nie subskrybują – ONI KUPUJĄ 
Zatem jak zbudować system marketingowy skrojony pod wybrany segment klienta?, Jak powiązać go ze strategią cenową? – tego właśnie się dowiesz w czwartek.

Tego dnia po seminarium zaproszę Cię na „Strategy, Finase & Mindset Session” – czyli sesję mentoringu grupowego!

Po tych 4 dniach pojawią Ci się pytania typu: To od czego zacząć, jeśli jeszcze nie prowadzę firmy?, lub Od czego zacząć przekształcanie obecnej strategii, by nie wylać dziecka z kąpielą lub nie przestrzelić sobie biznesu?

Podczas tej sesji będziesz mogła mi je zadać i uzyskać w 100% spersonalizowaną odpowiedź pod Ciebie i twój biznes. Co więcej, jeśli dziś mierzysz się z jakimś wyzwaniem w firmie i zastanawiasz się jak postąpić, będziesz miała okazję popracować nad tym wyzwaniem ze mną w trakcie tego spotkania!

Biznesu nie budujesz w próżni, ale w konkretnej kulturze, gospodarce i konkretym systemie prawnym

Dlatego potrzebujesz zrozumieć dlaczego  niekażdy marketingowy system i rodzaj sprzedaży możesz zastosować w swoim biznesie.

Tego dnia poznasz te pułapki i niedopowiedzenia oraz tricki marektingowo sprzedażowe, które mogą pogrążyć twój biznes, twoją markę i twoja reputację na rynku!

A na koniec podsumujemy sobie w punktach wszystko to, co chciałabym byś z tych 5 dni zabrała ze sobą, tak by nie umknął Ci żaden kluczowy element (a będzie ich sporo 🙂 )

Dzień 6 Warsztat

Spokój i Flow podczas wdrażania strategii

Po 5 seminariach, możesz czuć się przytłoczona ilością praktycznej wiedzy i wskazówek, przez co nie będziesz wiedział od czego zacząć i jak wdrażać, wszystko to czego się dowiedziałaś. Dlatego tego dnia pokażę Ci metodę, którą sama stosuję, a która sprawia, że znika poczucie przytłoczenia i zawsze pozwala mi działać i realizować zamiary i cele. Zatem poznasz proces, jaki kryje się za budowaniem biznesów odnoszących trwały sukces na rynku. W końcu zobaczysz co zrobić, by odblokować siebie, gdy nie wiesz JAK działać, JAK zacząć, JAK znaleźć klientów.

Chcesz by obfitość np. w postaci pieniędzy wreszcie zawitała do Ciebie? A jesteś na nią tak naprawdę gotowa?

No właśnie – to trochę jak z tym sukcesem – i chcesz go i się boisz.

Dlatego tego dnia będziesz mogła sprawdzić, na jaką obfitość w swoim życiu i biznesie jesteś gotowa i popracować nad jej powiększaniem, zanim zaczniesz wdrażać wszystko to czego dowiedziałaś się podczas poprzednich dni :).

Bo zawsze warto wspierać się w biznesie!

Dołączając wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości e-mail z informacjami o nowościach, promocjach i usługach Softway LTD na zasadach opisanych w polityce prywatności.

Buduj Biznes

Bo biznes może dawać wolność i środki do spełniania swoich marzeń i tych dużych i tych mniejszych.

I spełniaj się w życiu

Bo nie ma nic piękniejszego niż biznes dający możliwości realizowania swojego potencjału i wnoszenia wspaniałej wartości do świata.

Kilka opinii z poprzedniego Spotkania na Szczycie

W trakcie 7 dniowego Spotkania na Szczycie porwał mnie Twój entuzjazm, rzetelna wiedza i lekkość z jaką promujesz przedsiębiorczość kobiet. Aniu w trakcie Summit zachwyciło mnie to jak  prowadzisz współczesne kobiety w biznes i w biznesie. Tworzysz nową RZECZYWISTOŚĆ OBFITOŚCI, w której uczysz zarabiać a przede wszystkim odważnie i mądrze zarządzać finansami. Tak, żeby zarobki pozwalały spełniać marzenia. Kształtować rzeczywistość, w której same chcemy żyć. Promujesz biznes relacyjny, oparty na współpracy i wspieraniu się nawzajem. Jesteś ucieleśnieniem Siostrzeństwa Biznesowego współdziałania w oparciu o chronienie i promowanie nawzajem swoich przedsięwzięć. Uczysz biznesu Nowej Ery. Sprzedawania z szacunkiem w oparciu o wysoką jakość produktów i usług, w duchu spokoju i intencji kształtowania świata, w którym samopoczucie osoby sprzedającej i kupującej ma znaczenie i sens. 

Iwona Kopacz

Wzięłam udział w całym II Spotkaniu na Szczycie Ani i w następnym kroku postawiłam swój projekt. Wiedza przekazana przez Anię ustawia głowę i kieszeń w taki sposób, że jeżeli faktycznie zastosujesz jej zalecenia i podpowiedzi, sprawy stają się jasne i proste. To nie znaczy, oczywiście, że wszystko później dzieje się samo, albo że staje się super łatwe. Ale kiedy myślę, jak kosmicznie trudne to było bez wiedzy od Ani, stwierdzam, że mój projekt najwyraźniej dostał grant od Wszechświata, bo ja dostałam wiedzę od Ani. Dziękuję! 

Kamila Jakubowska

Po piątkowej sesji networkingowej, a stąd omal tygodniu uczestnictwa w tym wydarzeniu, wieczorem zadałam sobie pytanie, które jest zwykle częścią moich „syntez”. Co tu zyskałam?, Co wzięłam z tych spotkań? A oto, moje krótkie wnioski:

1.Świadomość, że dzieje się tak dużo w publicznej przestrzeni „przedsiębiorczości z duszą”, że tworzą go kobiety duchowo rozwinięte

2. Duchowość jest „na wierzchu”, że się otwarcie o tym mówi

3. Kobiety potrzebują mentorek i grup wsparcia w tych kwestiach

4. Ania pokazała od samego początku co znaczy „selling by giving” – a więc jak można „sprzedawać”- dając nieustannie, obdarowując, rozdając dary, które sama zdobywała i odkrywała przez lata.

5. Ania nie wyróżnia statusu zamożności – wszystkim daje „po równo” – niczym słońce swoje promienieje, a jak kto chce jeszcze więcej to ma nieustanną szansę.

Jestem pod wrażeniem!!! W 2012 roku byłam na tygodniowym kursie w San Diego „Selling by Giving. Creating Money and Meaning – Core Coaching, a więc Heart Centered Business. Prowadził go Dr. Brian Whitten. Ania pokazała nam dokładnie istotę coachingu z serca, a tak naprawdę z istoty tożsamości – duszy! To było genialne! To mnie cieszy, że bywając na wielu warsztatach i innych wydarzeniach w Polsce przez lata, aż do tej pory to ONA pokazała. w szczegółach jak to robić!!! Wielkie GRATULACJE

Ewa Danuta Białek

Instytut Psychosyntezy

Aniu, bardzo dziękuję za możliwości jaką stworzyłaś organizując i przeprowadzając Summit. Temat i czas spotkań zgrał się idealnie z momentem, w którym teraz jestem w biznesie. Absolutnie wszystkie tematy i wskazówki są w punkt na teraz. Czuję jakbym dostała starter pack, ale taki W PEŁNI…bo wielopłaszczyznowy. Nie tylko merytoryczny.
 Sposób w jaki przekazujesz wiedzę, jest niezwykle klarowny, przyjemny…z Tobą te wszelkie zawiłości stają się proste. Tracą swoją moc straszności;)
Marta Żabowska

Po Summicie mam cały stos notatek, które powoli realizuje. W mojej głowie pojawił się taki porządek, którego bym się po sobie nie spodziewała. Zaskakuje mnie, że ta wiedza i umiejętności, które nam przekazałaś są takie proste (i jednocześnie trudne), takie jasne. Ja dorosła i mała Wiola czujemy się spokojne, zaopiekowane, mamy wspólny cel do którego razem sobie tuptamy i cieszymy się drogą.
Przed summitem byłam zestresowana, przerażona tym jaki świat biznesu jest trudny. Teraz widzę, jaki on jest piękny i mam ogromny zapał, żeby się w niego zagłębiać.

Minął tydzień. Mam już prawie skończony model biznesu. Rozpisuje swoje koszty i zyski na miesiące. Mam wizję jak finalnie będzie wyglądać mój biznes i jak to będzie za rok. Mam określony główny profil klienta do którego chcę trafić, jeszcze pracuje nad szczegółami, ale dopracowuje szczegóły usługi dla tego klienta.

Wiola

Chcę Ci bardzo podziękować za summit, który zorganizowałaś. Dla mnie osobiście był to najlepszy summit, w jakim brałam udział, a wartość jaką dałaś przeszła moje oczekiwania! No i jestem Ci bardzo wdzięczna.
 Twój kurs „przyszedł” do mnie w najlepszym dla mnie momencie.  Wiele punktów wywróciło moje przekonania do góry nogami 🙂

– Wiedza o wycenianiu produktu

– to,że w fazie przetrwania muszę budować produkty premium! (w ogóle połączeniu modelu biznesowego z osobistą sytuacją finansową)

– wewnętrzne przemodelowanie: celem duszy jest wzrastać, a do tego potrzebne są pieniądze 🙂

– nie ma negocjowania ceny, mogę dopasować wartość do kwoty klienta

– Codziennie jestem z pytaniem „Co mogę zrobić by….”

Dodam tylko, że połączenie wiedzy biznesowej z szerszą perspektywą duszy jest  bezcenne. I  Ty robisz to w taki sposób, że tak naprawdę jest jedna perspektywa, bez podziału „albo dusza, albo biznes”.
 I to jak Ty modelujesz „odwiązanie się od sprzedaży” i budowanie relacji biznesowych…. 
tego jest tak dużo, że paradoksalnie, aż trudno mi wszystko wymieniać 🙂
Dominika

Aniu, chciałabym wyrazić ogromną wdzięczność za tę serię spotkań. I choć sama budowałam strategie – to były to strategie wzornicze związane z innowacjami i procesem rozwoju nowego produktu dla dużych firm produkcyjnych, więc brakowało mi tego finansowego kawałka niesamowicie 🙂 
Jestem zafascynowana jakością Twojej wiedzy, doświadczenia i życzliwością
Paulina

Dziękuję, dziękuję, dziękuję!

To było bardzo intensywne seminarium! Szczerze? Ja wiedziałam, ze mój biznes kuleje, bo ostatnie pół roku, nawet 8 miesięcy to jest krwawicą na maksa. Ale to co otrzymałam od Ciebie jest warte miliony. Po pierwsze, zdałam sobie sprawę, ze sesje które robiłam w 2016 roku wyceniłam adekwatnie do wartości. Przez 3 kolejne lata był z tego dochód, pózniej pokrycie kosztów a ostatni rok to gruby minus, mimo że podniosłam ceny w 2022 ale … bez wyliczenia ceny jednostkowej.
Co zauważyłam, że kiedy wczoraj otrzymałam ofertę, zdałam sobie sprawę, że nie mam w tej cenie marży. I odrzuciłam ją.
A to wszystko dzięki Tobie.
A networking? To złoto, poznać kobiety które mogą być moimi partnerkami, lub przyszłymi klientkami cudowne! To jest sama wartość w sobie. Z miłą chęcią bym tak co miesiąc wpadała, na networking, nawet odpłatnie !
Oliwia

Aniu, przede wszystkim chciałam Ci podziękować za to wspaniałe wydarzenie. 

Co do samych warsztatów i seminariów, to była niesamowita wiedza, która tak naprawdę postawiła na głowie moje wyobrażenie o biznesie.
Niezwykłe było również stanąć oko w oko ze swoimi ograniczeniami. Gdy odsłuchiwałam warsztatu, o którym mówiłaś o gotowości na obfitość zdarzyło się dla mnie coś niesamowitego. Do momentu, w którym była mowa o obfitości, nawet o obfitości finansowej, czułam się komfortowo. Ale gdy padło słowo’ bogactwo’, to po czułam fizycznie jak całe moje ciało się dosłownie blokuje i usztywnia. Niewyobrażalne, jakie przekonania mamy zaprogramowane i nie zdajemy sobie z nich sprawy 🙂
Kończąc chciałabym Ci jeszcze raz podziękować za możliwość uczestniczenia w tym wydarzeniu
Dorota

Organizacja wydarzenia

Seminaria będą odbywać się od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00 czasu polskiego.

Zarezerwuj sobie proszę na nie 90 minut.

Warsztaty odbędą się w sobotę i niedzielę o godzinie 9:30 rano czasu polskiego

Zarezerwuj sobie proszę na nie 90 minut.

Mentoring grupowy odbędzie się w czwartek o 20:00, a sesja networkingowa w środę o 20:00

Na sesję networkingową oraz sesję mentoringu grupowego zarezerwuj proszę 2 godziny zegarowe.

Pozwól więc, że podsumuję wszystkie daty i godziny

Zaczynamy 15.01.2024

15.01 -21.01 o 18:00 będą się odbywać seminaria

17.01 o 20:00 odbędzie się Sesja Networkingowa

18.01 o 20:00 spotkamy się na sesji mentoringowej

20.01 oraz 21.01 o 9:30 odbędą się warsztaty

Całe wydarzenie będzie odbywać się na platformie ZOOM w formie spotkania (możesz jednak nie włączać kamery, jeśli nie będziesz się czuła komfortowo).

Ponieważ na Zoomie mamy limit 500 miejsc, dlatego całe wydarzenie będzie streamingowane na żywo w grupie Firma jest Kobietą na FB, skąd też możesz brać w nim aktywny udział.

Pamiętaj, by przed wydarzeniem do grupy dołączyć 🙂

Wszystkie nagrania ze Spotkania na Szczycie będą dostępne przez 48 godzin w grupie Społeczność Firma jest Kobietą na FB.

Będę też wysyłane mailem, późnym wieczorem każdego dnia.

Dołączając wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości e-mail z informacjami o nowościach, promocjach i usługach Softway LTD na zasadach opisanych w polityce prywatności.

Dlaczego to wydarzenie jest bezpłatne? I czy doświadczysz zmasowanego ataku sprzedażowego? 🙂

To pytanie, często słyszę, pozwól zatem, że odpowiem.

Misją Firma Jest Kobietą, jest wyposażać Kobiety Przedsiębiorcze w świadomość biznesową oraz wiedzę o biznesie i jego mechanizmach, która według mnie powinna być nam serwowana w szkole (a nie jest) i która warunkuje odniesienie sukcesu w biznesie.

Dzielę się zatem tym kawałkiem, który sprawił, że dziś mogę sobie pozwolić na to by mieszkać w Kanadzie, Hiszpanii czy gdziekolwiek indziej mi się zamarzy.

Ale też wiem i pamietam jak to jest mieć problem ze spięciem budżetu domowego, mimo, że biznes odnotowuje wzrost sprzedaży. Wiele trendów rynkowych i promowanych modeli biznesowych, nie ma doczepionej karteczki – zadziała o ile masz tyle i tyle do zainwestowania w firmę, albo masz już dziś min. 10 000 osób na liście mailingowej. 

Chcę, by kobiety świadomie wybierały modele biznesowe i strategie je wdrażające. Chcę, by były one dopasowane do ich dzisiejszej sytuacji osobistej i poziomu zamożności, czasu jakim dysponują – inaczej możesz nigdy nie zobaczyć porządnych pieniędzy z biznesu.

Na moich event-ach pokazuję w szczegółach, co trzeba zrobić. A ty sama możesz wybrać, czy to podejście Ci w ogóle pasuje, czy nie, czy chcesz je wdrażać sama, czy z kimś, czy ze mną, czy z kimś innym. Ta decyzja należy do Ciebie i nie daj sobie wmówić, że jest inaczej 🙂

Autorka 3 biznesowych książek oraz współautorka brytyjskiego best seller’a „Pay it Forward – notes to your younger self”. Prelegentka na polskich, brytyjskich i kanadyjskich konferencjach. Gość polskich, brytyjskich, amerykańskich, oraz kanadyjskich podcastów. Autorka licznych artykułów. Mentorka Biznesowa pracująca z klientkami z Polski, Wielkiej Brytanii, Skandynawii, Niemiec, Francji, Hiszpanii, USA, Australii i Kanady.

Anna Kupisz

Nazywam się Ania Kupisz. Jestem właścicielką biznesową, Biznesowym Mentorem, strategiem i psychologiem i ekonomistą. Od 2011 roku pracuję z przedsiębiorczymi kobietami nad ich biznesami łącząc moje wykształcenie ekonomiczne, psychologiczne oraz doświadczenie z prowadzenia biznesów z różnych branż.

W 2015 roku powołałam do życia Inicjatywę „Firma Jest Kobieta”, w ramach której dzielę się wiedzą i doświadczeniem biznesowym, jakie uważam za niezbędne do osiągnięcia sukcesu na rynku.

Często idę pod prąd niezgodnie z tym, co rynek właśnie krzyczy, a co jest niezgodne z moją intuicją, logiką,  zdrowym rozsądkiem i liczbami w biznesie!

Pewnie dlatego właśnie po to połączenie intuicji, rozsądku, odwagi do myślenia na dużą skalę ze spokojem i z liczbami, przeliczaniem cen oraz budowaniem zdrowych przepływów finansowych, przychodzą do mnie moje klientki.

Przez ostatnie 3 lata mimo pandemii i lockdawn-ów, wprowadziłam ponad 20 przedsiębiorczych kobiet na dochody między 250.000 a 500.000 PLN rocznie minimalizując ich nakład pracy.

Od początku pandemii wprowadziłam 6 biznesów na 7 cyfrowe obroty i towarzyszące im godziwe wynagrodzenia dla ich właścicieli oraz 6 cyfrowe zyski. W 10 biznesach o silnych 6 cyfrowych obrotach uspokoiłam sytuację finansową, wprowadzając strukturę pozwalającą na generowanie większych przychodów, optymalizując płacone podatki i wprowadzając przewidywalność finansową do firmy. A w 3 firmach w ścisłej współpracy z ich właścicielkami opracowałyśmy plan restrukturyzacji oraz rozwoju finansowego pozwalający na wyjście ze spirali długów, w jakie biznes popadł a jaki pogłębiła pandemia.

Prywatnie jestem szczęśliwą Kobietą, która realizuje swoje marzenia dzięki pieniądzom ze swojego biznesu 🙂 Większą część roku spędzam w Kanadzie, w pięknej Kolumbii Brytyjskiej otoczona lasami, jeziorem i naturą, co od wielu lat było moim marzeniem. W 2019 roku rodzinnie podjęliśmy się największego dla nas wyzwania. Przeszliśmy na nauczanie domowe z moimi dwoma nastoletnimi synami i dziś realizujemy swój własny program nauczania zgodny z nami i tym co dla nas jest ważne.