„Obfitość, Finanse, Pieniądze w biznesie i życiu”

Serdecznie zapraszam się na 7 dniowe bezpłatne wydarzenie on-line na żywo, podczas którego będziesz mogła rozwijać się, edukować, rozwiązywać bieżące wyzwania biznesowe i nawiązywać wartościowe kontakty z fantastycznymi przedsiębiorczymi Polkami nie tylko z Polski

Zaczynamy 10 czerwca 2023

Dołączając wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości e-mail z informacjami o nowościach, promocjach i usługach Softway LTD na zasadach opisanych w polityce prywatności.

Zapraszam Cię serdecznie 

Na to 7 dniowe bezpłatne wydarzenie on-line a żywo, szczególnie :

– jeśli prowadzisz własny biznes, pierwsze sukcesy w marketingu i sprzedaży masz już na swoim koncie.  Może nawet wypracowałaś już nieźle działający system do pozyskiwania nowych klientów, jednak jednocześnie nadal nie jesteś w stanie regularnie wypłacać sobie takich pieniędzy, które pozwoliłyby Ci na ten styl życia, o który Ci chodzi.

-jeśli twój biznes wreszcie wystrzelił a wraz z dynamicznym wzrostem przychodów, wzrosły też koszty ilośc pracy i zaczynasz czuć, że przestajesz wyrabiać i tracisz kontrolę nad pieniędzmi w biznesie (niby są, ale na koniec miesiąca to ich nie ma)

i

– chciałabyś wiedzieć jak ustawia się finansowe fundamenty w firmie i buduje na nich dochodową strategię biznesową, która stabilizuje biznes, pomaga zapanować nad chaosem i daje tobie więcej czasu i pieniędzy

oraz

– jesteś gotowa na budowanie zdrowego biznesu w zgodzie z sobą nawet jeśli wymaga to wychodzenie ze strefy komfortu i zmierzenie się z przekonaniami blokującymi Ciebie przed rozwojem firmy.

Dlaczego warto?

Zaprojektowałam ten summit tak byś mogła

Podczas warsztatów popracować na blokującymi lękami, wprowadzić spokój, lekkość oraz otworzyć się na obfitość z życiu i biznesie

Dzięki merytorycznym seminariom, zbudować finansowe fundamenty po strategię biznesową przynoszącą stabilne, przewidywalne dochody dla Ciebie oraz zysk dla samej firmy.

Podczas sesji networkingowej, poznać potencjalne partnerki biznesowe oraz klientki, a podczas sesji mentoringowej popracować ze mną nad bieżącymi wyzwaniami.

W sumie przygotowałam dla Ciebie:

2 warsztaty, 5 merytorycznych i zarazem praktycznych seminariów, sesję networkingową w rotujących pokojach na zoom-ie oraz sesję mentoringu grupowego.

Wydarzenie dzień po dniu

Dzień 1 - Warsztat

Chcesz by obfitość np. w postaci pieniędzy wreszcie zawitała do Ciebie? A jesteś na nią tak naprawdę gotowa?

No właśnie – to trochę jak. z tym sukcesem – i chcesz go i się boisz.

Dlatego 1 dnia będziesz mogła sprawdzić, na jaką obfitość w swoim życiu i biznesie jesteś gotowa i popracować nad je powiększaniem.

Masz czasem wrażenie, że świat narzuca Ci swoją narrację i programuje na konkretny rodzaj działania? Podejmujesz walkę, ale pochłania one duże ilości twojej energii? A może można inaczej?

Drugiego dnia będziemy wyzwalać się z pewnych programów, narracji i lęków i tworzyć własną narrację  w której twój biznes będzie mógł prosperować w zgodzie z Tobą i twoimi wartościami 🙂

Od czego zacząć budowanie /przekształcanie biznesu, tak by była ZDROWY, ZYSKOWNY, STABILNY i PRZEWIDYWALNY?

Tego dnia poznasz kamienie milowe w budowaniu strategii biznesowej opartej na racjonalnych liczbach (twoich liczbach) tak by, móc wypłacać sobie godziwe wynagrodzenie od początku istnienia biznesu.

Moja stawka za godzinę? Moje wynagrodzenie?  – musisz je znać zanim zaczniesz budować strategię biznesową!

Tego dnia poznasz sposoby, jakie rekomenduję moim klientom do wycenienia swojej pracy!

To jak w biznesie zarabiać?

Tego dnia dowiesz się dlaczego biznesy na koniec roku odnotowują stratę mimo, że były przekonane, że prosperują. Porozmawiamy o tym jak szybko sprawdzić co się dzieje dziś u Ciebie i co się wydarzy w przeciągu 6 miesięcy (to prosta matematyka, a nie zaglądanie do szklanej kuli 🙂 ). A dodatkowo jak uniknąć błędów w strategii, by finansowo wyjść na swoje 😀

Jak połączyć strategie cenowe z marketingiem i sprzedażą? – tu chyba nie muszę rozwijać tematu  😀

Biznesu nie budujesz w próżni, ale w konkretnej gospodarce i konkretym systemie prawnym – dlatego potrzebujesz zrozumieć fundamentalne zasady, bez znajomości których, prowadzenie biznesu przypomina bieganie w gęstym lesie z opaską na oczach – zginąć nie zginiesz, ale wyjdziesz posiniaczona, podrapana i poobijana!

Wspierajmy się i inspirujmy!

Dołączając wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości e-mail z informacjami o nowościach, promocjach i usługach Softway LTD na zasadach opisanych w polityce prywatności.

Bądź Szczęśliwa

Bo biznes może dawać wolność i środki do spełniania swoich marzeń i tych dużych i tych mniejszych.

I spełniaj się w życiu

Bo nie ma nic piękniejszego niż biznes dający możliwości realizowania swojego potencjału i wnoszenia wspaniałej wartości do świata.

Kilka opinii z poprzedniego Spotkania na Szczycie

W trakcie 7 dniowego Spotkania na Szczycie porwał mnie Twój entuzjazm, rzetelna wiedza i lekkość z jaką promujesz przedsiębiorczość kobiet. Aniu w trakcie Summit zachwyciło mnie to jak  prowadzisz współczesne kobiety w biznes i w biznesie. Tworzysz nową RZECZYWISTOŚĆ OBFITOŚCI, w której uczysz zarabiać a przede wszystkim odważnie i mądrze zarządzać finansami. Tak, żeby zarobki pozwalały spełniać marzenia. Kształtować rzeczywistość, w której same chcemy żyć. Promujesz biznes relacyjny, oparty na współpracy i wspieraniu się nawzajem. Jesteś ucieleśnieniem Siostrzeństwa Biznesowego współdziałania w oparciu o chronienie i promowanie nawzajem swoich przedsięwzięć. Uczysz biznesu Nowej Ery. Sprzedawania z szacunkiem w oparciu o wysoką jakość produktów i usług, w duchu spokoju i intencji kształtowania świata, w którym samopoczucie osoby sprzedającej i kupującej ma znaczenie i sens. 

Iwona Kopacz

Wzięłam udział w całym II Spotkaniu na Szczycie Ani i w następnym kroku postawiłam swój projekt. Wiedza przekazana przez Anię ustawia głowę i kieszeń w taki sposób, że jeżeli faktycznie zastosujesz jej zalecenia i podpowiedzi, sprawy stają się jasne i proste. To nie znaczy, oczywiście, że wszystko później dzieje się samo, albo że staje się super łatwe. Ale kiedy myślę, jak kosmicznie trudne to było bez wiedzy od Ani, stwierdzam, że mój projekt najwyraźniej dostał grant od Wszechświata, bo ja dostałam wiedzę od Ani. Dziękuję! 

Kamila Jakubowska

Aniu, bardzo dziękuję za możliwości jaką stworzyłaś organizując i przeprowadzając Summit. Temat i czas spotkań zgrał się idealnie z momentem, w którym teraz jestem w biznesie. Absolutnie wszystkie tematy i wskazówki są w punkt na teraz. Czuję jakbym dostała starter pack, ale taki W PEŁNI…bo wielopłaszczyznowy. Nie tylko merytoryczny.
 Sposób w jaki przekazujesz wiedzę, jest niezwykle klarowny, przyjemny…z Tobą te wszelkie zawiłości stają się proste. Tracą swoją moc straszności;)
Marta Żabowska

Po Summicie mam cały stos notatek, które powoli realizuje. W mojej głowie pojawił się taki porządek, którego bym się po sobie nie spodziewała. Zaskakuje mnie, że ta wiedza i umiejętności, które nam przekazałaś są takie proste (i jednocześnie trudne), takie jasne. Ja dorosła i mała Wiola czujemy się spokojne, zaopiekowane, mamy wspólny cel do którego razem sobie tuptamy i cieszymy się drogą.
Przed summitem byłam zestresowana, przerażona tym jaki świat biznesu jest trudny. Teraz widzę, jaki on jest piękny i mam ogromny zapał, żeby się w niego zagłębiać.

Minął tydzień. Mam już prawie skończony model biznesu. Rozpisuje swoje koszty i zyski na miesiące. Mam wizję jak finalnie będzie wyglądać mój biznes i jak to będzie za rok. Mam określony główny profil klienta do którego chcę trafić, jeszcze pracuje nad szczegółami, ale dopracowuje szczegóły usługi dla tego klienta.

Wiola

Chcę Ci bardzo podziękować za summit, który zorganizowałaś. Dla mnie osobiście był to najlepszy summit, w jakim brałam udział, a wartość jaką dałaś przeszła moje oczekiwania! No i jestem Ci bardzo wdzięczna.
 Twój kurs „przyszedł” do mnie w najlepszym dla mnie momencie.  Wiele punktów wywróciło moje przekonania do góry nogami 🙂

– Wiedza o wycenianiu produktu

– to,że w fazie przetrwania muszę budować produkty premium! (w ogóle połączeniu modelu biznesowego z osobistą sytuacją finansową)

– wewnętrzne przemodelowanie: celem duszy jest wzrastać, a do tego potrzebne są pieniądze 🙂

– nie ma negocjowania ceny, mogę dopasować wartość do kwoty klienta

– Codziennie jestem z pytaniem „Co mogę zrobić by….”

Dodam tylko, że połączenie wiedzy biznesowej z szerszą perspektywą duszy jest  bezcenne. I  Ty robisz to w taki sposób, że tak naprawdę jest jedna perspektywa, bez podziału „albo dusza, albo biznes”.
 I to jak Ty modelujesz „odwiązanie się od sprzedaży” i budowanie relacji biznesowych…. 
tego jest tak dużo, że paradoksalnie, aż trudno mi wszystko wymieniać 🙂
Dominika

Technikalia

Warsztaty i seminaria będą odbywać się o godzinie 16:00 czasu polskiego. Na warsztaty zarezerwuj sobie proszę 90 minut na seminaria 60 minut.

Na sesję networkingową oraz sesję mentoringu grupowego zarezerwuj proszę 2 godziny zegarowe.

Mentoring grupowy odbędzie się w środę o 18:00, a sesja networkingowa w czwartek o 18:00

Całe wydarzenie będzie odbywać się na platformie ZOOM w formie spotkania (możesz jednak nie włączać kamery, jeśli nie będziesz się czuła komfortowo).

Ponieważ na Zoomie mamy limit 100 miejsc, dlatego całe wydarzenie będzie streamingowane na żywo w grupie Firma jest Kobietą na FB, skąd też możesz brać w nim aktywny udział.

Pamiętaj, by przed wydarzeniem do grupy dołączyć 🙂

Zaczynamy 10.06.2023

10.06 oraz 11.06 (weekend) o godzinie 16:00 odbędą się warsztaty

12.06 o 16:00 zaczynamy seminaria i potrwają do piątku.

14.06 o 18:00 odbędzie się Mentoring Grupowy

15.06 o 18:00 spotkamy się na sesji networkingowej

Wszystkie nagrania ze Spotkania na Szczycie będą dostępne przez 48 godzin w grupie Społeczność Firma jest Kobietą na FB.

Dołączając wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości e-mail z informacjami o nowościach, promocjach i usługach Softway LTD na zasadach opisanych w polityce prywatności.

Autorka 3 biznesowych książek oraz współautorka brytyjskiego best seller’a „Pay it Forward – notes to your younger self”. Prelegentka na polskich, brytyjskich i kanadyjskich konferencjach. Gość polskich, brytyjskich, amerykańskich, oraz kanadyjskich podcastów. Autorka licznych artykułów. Mentorka Biznesowa pracująca z klientkami z Polski, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji, Hiszpanii, USA, Australii, Kanady.

Anna Kupisz

Nazywam się Ania Kupisz. Jestem właścicielką biznesową, Biznesowym Mentorem, strategiem i psychologiem i ekonomistą. Od 2011 roku pracuję z przedsiębiorczymi kobietami nad ich biznesami łącząc moje wykształcenie ekonomiczne, psychologiczne oraz doświadczenie z prowadzenia biznesów z różnych branż.

W 2015 roku powołałam do życia Inicjatywę „Firma Jest Kobieta”, w ramach której dzielę się wiedzą i doświadczeniem biznesowym, jakie uważam za niezbędne do osiągnięcia sukcesu na rynku.

Często idę pod prąd niezgodnie z tym, co rynek właśnie krzyczy, a co jest niezgodne z moją intuicją, logiką,  zdrowym rozsądkiem i liczbami w biznesie!

Pewnie dlatego właśnie po to połączenie intuicji, rozsądku, odwagi do myślenia na dużą skalę ze spokojem i z liczbami, przeliczaniem cen oraz budowaniem zdrowych przepływów finansowych, przychodzą do mnie moje klientki.

Przez ostatnie 3 lata mimo pandemii i lockdawn-ów, wprowadziłam ponad 20 przedsiębiorczych kobiet na dochody między 250.000 a 500.000 PLN rocznie minimalizując ich nakład pracy.

Od początku pandemii wprowadziłam 6 biznesów na 7 cyfrowe obroty i towarzyszące im godziwe wynagrodzenia dla ich właścicieli oraz 6 cyfrowe zyski. W 10 biznesach o silnych 6 cyfrowych obrotach uspokoiłam sytuację finansową, wprowadzając strukturę pozwalającą na generowanie większych przychodów, optymalizując płacone podatki i wprowadzając przewidywalność finansową do firmy. A w 3 firmach w ścisłej współpracy z ich właścicielkami opracowałyśmy plan restrukturyzacji oraz rozwoju finansowego pozwalający na wyjście ze spirali długów, w jakie biznes popadł a jaki pogłębiła pandemia.

Prywatnie jestem szczęśliwą Kobietą, która realizuje swoje marzenia dzięki pieniądzom ze swojego biznesu 🙂 Większą część roku spędzam w Kanadzie, w pięknej Kolumbii Brytyjskiej otoczona lasami, jeziorem i naturą, co od wielu lat było moim marzeniem. W 2019 roku rodzinnie podjęliśmy się największego dla nas wyzwania. Przeszliśmy na nauczanie domowe z moimi dwoma nastoletnimi synami i dziś realizujemy swój własny program nauczania zgodny z nami i tym co dla nas jest ważne.