Witaj w Podcaście „Firma Jest Kobietą”

Odcinek 2

Drenowanie Firmy vs Biedowanie właściciela biznesu na etapie skalowania biznesu

Witaj w 2 odcinku podcastu „Firma jest Kobietą” stworzonym dla kobiet – właścicielek biznesowych, które stoją przed nowymi wyzwaniami w biznesie.

A stają przed nimi, ponieważ ich biznes wszedł na kolejny poziom rozwoju. Poziom, który wymaga od nich zmiany w podejściu do prowadzenia biznesu, tak by dalszy rozwój nie odbywał się ich kosztem. Potrzebują też ustabilizować sytuację finansową, na nowo przeliczyć biznes, zanurzyć strategię biznesową w liczbach… Wszystko po to, by świadomie mogły podejmować decyzję o kształcie nowych produktów i usług oraz dokonywać wybór właściwego segmentu klienta.

Dzięki temu mają finanse na rozwój firmy, zespołu i prawdziwe spełnione życie.

W tym odcinku wbijam kij w mrowisko tym wszystkim właścicielkom biznesowym, które nieświadomie wysysają cały tlen z firmy jakim są pieniądze. Wbijam go też tym, które są na przeciwległym biegunie, reinwestując wszystkie zarobione pieniądze w biznes nie wypłacając sobie nic lub niemal nic!

Posłuchaj jak tragiczne konsekwencje z sobą niosą obydwie te strategie i jakie rozwiązanie proponuję, byś Ty i firma mogły prosperować!